Kam ir kodėl moterys veriasi auskarus intymiose vietose

Genitalijų pirsingas daugumai atrodo keistas ir ekstremalus variantas, tačiau taip savo kūnus puošia daugiau moterų, nei galbūt galėtum įsivaizduoti. Juk tikrai nežinai, kas slepiasi po tavo draugės ar šalia sėdinčios kolegės kelnaitėmis!

Daromas pirsingas ne tik dėl grožio, bet ir dėl seksualinių pojūčių intensyvumo! Štai, ką turėtum žinoti, jei apie tai galvoji.


Intymaus gyvenimo pliusai


Klitoriaus pirsingas gali suteikti intensyvesnius pojūčius sekso metu, juk nedidelis auskariukas trinties metu liečia pačią jautriausią tavo kūno vietą. Sakoma, kad ypatingus pojūčius suteikia vertikalus pirsingas – jis sustiprina spaudimą klitoriaus zonoje ir padeda lengviau patirti orgazmą įvairesnėmis pozomis.


Tačiau gali nutikti ir priešingai. Pirmaisiais mėnesiai po intymių vietų pravėrimo, jautrumas šioje zonoje gali sumažėti. Vėliau viskas turėtų sugrįžti į savas vietas. Jei pirsingas atliktas profesionaliai, jokio diskomforto žaizdelei sugijus neturėtum jausti. Tačiau statistika mažiau džiuginanti - kone pusė intymų pirsingą pasidariusių moterų nebuvo patenkintos savo sprendimu.


Pats pirsingas


Tiesioginis klitoriaus pirsingas atliekamas labai retai - tai gana pavojinga ir skausminga. Jei pasirenkamas būtent šis metodas, auskarą galima verti vertikaliai arba horizontaliai. Pats populiariausias būdas puošti intymias vietas auskarais – praveriant vidines lytines lūpas. Yra ir dar vienas metodas, vadinamas „Christina“ – šiuo atveju auskaras veriamas tarp lytinių lūpų ir atvirosios kalvelės. Deja, metodas tinkamas ne kiekvienai – patyręs pirsingo meistras turėtų įvertinti, ar šioje vietoje esantis auskaras netrukdys, nesukels nepatogumo jausmo judant, dėvint aptemptas kelnes.


Ar tai pavojinga?


Infekcijos rizika visuomet egzistuoja – nesvarbu, ar norėsi prasidurti ausis, ar intymesnes vietas. Teks pasirūpinti higiena, ypatingai tol, kol žaizdelė užgis. Pati procedūra nėra labai skausminga (žinoma, priklausomai nuo tavo skausmo barjero), tačiau žaizdelė gali gyti 2-4 mėnesius. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis