5 merginos apie tai, kaip pakviesti JĮ į pasimatymą

Vis dar manai, kad vyras turi žengti pirmą žingsnį? Nė velnio! Kam veltui švaistyti savo laiką ir laukti – jei JIS tau tikrai patinka, pakviesk į pasimatymą jį pati. Gali tiesiai šviesiai, gali subtiliau – imk pavyzdį iš mūsų merginų!

„Gyvenime jau pasimokiau – jei visuomet tik lauksiu, galiu ir nesulaukti. Savo vyrą į pirmą pasimatymą pakviečiau pati. Tiesiog paklausiau, ar jis norėtų su manimi susitikti. Jei būčiau to nepadariusi, greičiausiai jis taip pat nebūtų išdrįsęs to padaryti – po kurio laiko vyras man prisipažino, kad seniai jam patikau, bet jis net nesitikėjo, kad galėčiau atkreipti į jį dėmesį“ - Vaida.


„Jei vyras man patinka, – o man patinka tie, su kuriais įdomu bendrauti – paprašau jo numerio ir pažadu jį nusivesti į kokią nors ypatingą vietą. Kas tai per vieta bus, priklauso nuo mūsų pokalbio. Pamenu, su vienu nauju pažįstamu kone valandą laiko kalbėjome apie bažnyčias! Jis tikrai nesitikėjo, kad mūsų pirmas pasimatymas vyks būtent bažnyčiose – surengiau jam ekskursiją po pačias įspūdingiausias“ – Laima.


„Nenoriu būti viena iš tų, kurios džiaugiasi savo fantazijomis, o ne realybe. Todėl jeigu iš vaikino kvietimo į pasimatymą nesulaukiu, pakviečiu jį pati. Kaip? Tiesiai šviesiai paklausiu, ar jis norėtų su manimi susitikti. Svarbiausia nebijoti ir nepadaryti iš to didžiausio gyvenimo įvykio. Pasakyk tai labai paprastai ir lengvai: „Žinai, o aš norėčiau nueiti su tavimi į pasimatymą!“ – tai skambės žaismingai, bet niekaip jo neįpareigos“ - Julija.


„Niekuomet nekviečiu vyrų į pasimatymus žinutėmis. Man patinka matyti jų reakciją ir kontroliuoti situaciją. Todėl darau tai tik gyvai! Geriausias būdas – bendroje kompanijoje pasiūlyti kur nors rytoj nueiti ir stebėti, kaip jis reaguoja. Jeigu jam patinki, bus vienas pirmųjų, kurie susitiks. O vėliau viskas išsirutulios savaime“ – Inga. 


„Ar nuskambėtų labai keistai, jei pakviesčiau tave į pasimatymą? – paklausiau savo vaikino tą pačią dieną, kai tik susipažinome. Jis nusijuokė ir pasakė: „Ne, bet kol nepakvietei, aš pats tave kviečiu“. Taip paprastai viskas ir prasidėjo“ – Živilė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis