Psichologas: 5 priežastys, kodėl vyras nusprendžia būti neištikimas

Psichologas Andrejus Zberovskis išanalizavo savo neištikimų klientų paatviravimus ir remdamasis jais sudarė 5 dažniausiai pasitaikančių vyro neištikimybės priežasčių sąrašą. 

1 priežastis - nepakankamai intensyvus intymus gyvenimas


Psichologas paaiškina: kartais santuokiniame gyvenime intymaus artumo tarp partnerių gali nebūti pusmetį ar net metus. Įdomu tai, kad santykiuose dingus aistrai, vyrai neskuba skirtis ir kardinaliai keisti esamos padėties - kur kas dažniau savo poreikius jie tiesiog patenkina su kitomis moterimis.


2 priežastis - emocinio palaikymo trūkumas


Psichologas paaiškina: kritika, priekaištai - labai dažna ilgalaikių santykių problema. Tokiais atvejais seksas su kita moterimi tampa vyrui atsvara namuose tvyrančiai nuolatiniai įtampai. Tokiu būdu vyrai ieško emocinio palaikymo, nusiraminimo. Dažnu atveju, emocinei būsenai namuose pasikeitus, dingsta ir poreikis ieškoti meilės nuotykių.


3 priežastis - bandymas įrodyti savo vyriškumą


Psichologas paaiškina: yra vyrų, kurie nesėkmes asmeniniame gyvenime bando užmaskuoti įrodinėdami savo vyriškumą. Staigus finansinis pablogėjimas, nuopoliai karjeros srityje - susirasdami meilužę (dažnu atveju jaunesnę) vyrai tarsi bando atstatyti savo vyriškumo balansą.


4 priežastis - moterų nepriklausomybės kultas


Psichologas paaiškina: šiais laikais dauguma moterų yra nepriklausomos ir stiprios asmenybės. Ne kiekvienam vyrui pavyksta su tuo susitaikyti. Dalis jų šalia savęs nori matyti silpnesnes, nuo jų priklausančias partneres.


5 priežastis - paviršutiniški santykiai


Psichologas paaiškina: ypatingai ši priežastis aktuali kuriant santykius 30-35 metų amžiaus tarpsnyje, kuomet naivius įsimylėjimus keičia blaivus protas ir pragmatiškumas. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis