Štai kodėl vyrus taip traukia aukštos moterys

Nors pasaulyje įprasta manyti, jog aukštos merginos - grožio simbolis, neretai aukštesnio ūgio merginos ar moterys net kompleksuoja dėl savojo ūgio! Na ir nesąmonė... Juk aukštas ūgis tarsi magnetas traukia aplinkinius, o ypač vyriškąją lytį! Tavo ūgis didesnis nei 172 cm.? Vadinasi, save gali laikyti aukšta mergina ar moterimi ir jau gali skaityti tai, kas čia parašyta:

Net jei tu nesi modelis, atrodai kaip modelis. Daugelį vyrų žavi modeliai - aukštos, pasitikinčios savimi, liaunos, grakščios... Ne vienas norėtų šalia savęs turėti tokią moterį. Net žemesnio ūgio vyrai svajoja apie aukštas merginas! Tu vienareikšmiškai pirmauji turint omenyje ūgį.


Tu trauki dėmesį, žmonės tavęs klausosi. Vos įžengusi į patalpą patrauki aplinkinių, ypač vyrų, dėmesį. Tu nusipelnei būti ne tik pastebėta, bet ir išgirsta. Nors daugelis teigia, jog ūgis neįrodo nei galios, nei pranašumo, kur kas didesnį įspūdį žmonėms iš pirmo žvilgsnio paliks aukštesnė moteris.


Turi nuostabaus grožio kojas. Nėra abejonių, jog jei esi aukšta, turi ilgesnes kojas nei žemaūgės damutės. Ilgos kojos vyrus veikia magiškai, o jeigu dar ir sportuoji, tuomet, tikėtina, turi atletiškas kojas, kurios atrodo nuostabiai kad ir kokį drabužį pasirinktum - suknelę, sijoną ar džinsus. Jei atvirai, turi vieną didžiausių moteriškųjų išvaizdos kozirių ir gali juo didžiuotis.


Tau tinka kiekviena apranga. Paikos kalbos, jog vyrams nesvarbi moters apranga. Kadangi esi aukšta, tau, be abejonės, tinka daugelis drabužių variantų, todėl turi didesnes galimybes apžavėti savo stilingumu.


Vyrai gal tavęs prisibijo, bet trokšta siekti. Kadangi esi aukštesnė, atrodai nuožulnesnė, sunkiau pasiekiama, o tai juos, patikėk, traukia tarsi magnetas! Juk teigiama, jog vyrai iš prigimties yra medžiotojai. Mažutės moterys dažnai jiems asocijuojasi su šeimyniškumu, mielumu, o aukštaūgės - su gyvenimiškais nuotykiais bei smagybėmis. Kas nenori smagaus laiko kartu?


Kadangi esi aukšta, nebijodama sustorėti gali valgyti daugiau. Iš tiesų - aukštesni žmonės gali sočiau pavalgyti ir nesivaikyti dietų. Žemesnio ūgio žmones vargina kiekvienas priaugęs kilogramas, nes jis pastebimas iš karto. Vyrai tiesiog dievina maistu besimėgaujančias moteris. Dar vienas pranašumas.


Tu patrauki įvairių ūgių vyrų dėmesį. Paklausus žemaūgių, ar šie nejaustų diskomforto, kuomet šalia jų būtų aukštesnė mergina, atsakymas dažniausiai būna: galbūt juokaujate! Iš tiesų, tu žavi tiek aukštaūgius, tiek žemesnius, belieka tik pačiai pasirinkti, kuris ūgis priimtiniausias.


Esi sėkminga. Atliktas mokslinis tyrimas, kurio metu siekta nustatyti ryšį tarp uždirbamų pinigų ir žmogaus ūgio.

Paaiškėjo, kad aukštesni asmenys, taip pat ir moterys, uždirba daugiau. Šis tyrimas rėmėsi sėkmingų pasaulio žmonių pavyzdžiais - buvo lyginami jų ūgiai ir pagal ūgių skalę buvo nustatyta, jog aukštesnių ūgių žmonės yra linkę uždirbti daugiau, yra sėkmingesni. Kas šalia savęs nenori turėti sėkmingos moters?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis