Kai vyras lovoje įsigeidžia TO, apie ką tu tikrai nefantazavai

Jis trokšta, kad į lovą ateitum pasipuošusi striptizo šokėjos aukštakulniais, tinklinėmis pėdkelnėmis ir apsiginklavusi bizūnėliu. O gal užsiminė lovoje norintis matyti ne tik tave? 

Kad ir kokios nuomonės būtume apie ypatingus (arba alternatyvius, jei šis epitetas tau skamba mieliau) sekso pomėgius, turime pripažinti: jie (auksinis lietutis, žaidimai vaidmenimis, seksas trise ar poromis ir t.t.) vis atkakliau braunasi į mūsų vaizduotes ir miegamuosius. Ir tokių eksperimentų iniciatoriai gali būti tiek vyrai, tiek moterys.


Ką daryti, jei tavo partneris įsigeidžia ko nors iš alternatyviojo meniu? Plėsti akiratį naudinga, kartais net būtina. Tačiau tik tuo atveju, jei tai – ne atsitiktiniai santykiai. Jei vienas kitu pasitikite. Jei tau smalsu, jei ieškai naujų potyrių. Bet jei vienintelė tavo paskata – noras patenkinti partnerį, niekada nesutik. Taip, svarbu dalytis fantazijomis ir pamaloninti šalia esantį žmogų, bet kur kas svarbiau – pačiai nenusivilti. Nejauti jokio noro mėginti ką nors ekstremalaus? Tai ir nemėgink. Ir nesileisk įkalbama. Tai turi būti tavo, tik tavo sprendimas.


Pirmiausia turi užduoti sau kelis klausimus: ar neužgrauši savęs dėl tokio sprendimo vėliau? Ar kitą rytą po tokio sekso ramiai galėsi žiūrėti vaikinui į akis? Ar esi pasirengusi patirti netgi skausmą?


Seksologų patarimu, net ir apsisprendusi mėginti aptark viską su vaikinu. Sutarkite: kokia frazė reikš Stop! Daugiau nereikia. Net mylėdamiesi vis pasidomėkite, ar abu jaučiatės patogiai, ar abiem tai patinka, priimtina, ar niekas negadina nuotaikos. Beje, jei tokia tema atvirai kalbėtis negalite, tai – ženklas, jog tokiu seksu jums užsiimti vis dėlto nederėtų.


Geriausia, kad bent pirmas kartas vyktų aplinkoje, kur jautiesi patogiai ir saugiai. Dar vienas svarbus dalykas: jei jau ryšitės ypatingiems sekso žaidimams, iš pradžių jais pasidomėkite.


Nustatykite tam tikras ribas – tai dar vienas seksologų patarimas. Pavyzdžiui, neskubėkite iškart užsiimti analiniu seksu: tegul vaikinas iš pradžių pamėgina pažaisti pirštu – jei tau tai patiks, galėsite pereiti į kitą lygį. Arba nustatykite taisyklę, kad žaidimams vaidmenimis skirsite kas antrą savaitgalį, bet toli gražu ne kiekvieną dieną.


Nepamiršk: net jeigu jau užsiimate alternatyviu seksu, net jei tai darote jau kurį laiką, visada gali jo atsisakyti. Juk viskas keičiasi, net skonis. Tai, kas dar neseniai teikė malonumą, vieną dieną gali tapti nebepriimtina ir nepageidaujama. Tu visada gali keisti ribas.


Kada tvirtai sakyti NE?


Kai kurie dalykai nepriimtini be jokių išimčių. Vienas jų – manipuliacija. Pavyzdžiui, vaikinas tave įkalbinėdamas kam nors ryžtis vis kartoja, esą jo buvusioji tokiems dalykams tai mielai pasirašydavusi. Toks partnerio elgesys netoleruotinas. Kiti ženklai, rodantys, kad tau su šiuo vaikinu ne pakeliui: jauti spaudimą kitose santykių srityse. Jam nerūpi tavo nuomonė. Jam neįdomūs tavo pomėgiai (tarp jų seksualiniai) ir jis jų netenkina.


Galop jei tavo partneris susijaudinti ir patirti malonumą geba tik per alternatyvius sekso žaidimus, tai jau nėra vien rutinos praskaidrinimas ar smagus malonumą teikiantis eksperimentas. Tai – signalas, kad jis priklausomas nuo sekso fetišo. Jo seksualinis elgesys yra destruktyvaus pobūdžio ir tu, mieloji, jam su visu tuo susidoroti nepadėsi. Be abejo, turi teisę pasilikti su juo ir mėgindama jam įtikti griauti savo gyvenimą. Tačiau įsidėmėk: tokiam vyrui niekada nerūpės patenkinti tave. Nes tu jam – tik priemonė savo malonumui pasiekti. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis