Vaikinų išpažintys: iš tokios merginos to tikrai negalėjau tikėtis...

Su moterimis ne visada būna lengva...

Atminties sutrikimai. Išsiruošėme su žmona ir draugų pora į Berlyną. Pirmąjį vakarą nusprendėme pereiti per barus. Paragavome alaus vienoje vietoje, kitoje – laikas grįžti į viešbutį. Tik tada susivokiau, kad mano žmona jau kuris laikas išėjusi. Apsižvalgiau ir pamačiau ją prie baro, sėdinčią su nepažįstamu vyru. Priėjau ir patuksenau į nugarą, ji atsisuko ir kreivai mane nužiūrėjo, tarsi būčiau visai nepažįstamas. Nieko nesupratęs vėl bandžiau atkreipti jos dėmesį, bet nieko – ji nusprendė apsimesti, kad manęs nepažįsta. Susinervinęs išėjau iš baro ir nusprendžiau palaukti lauke, kol žmoną išsitempti bandė mūsų bendras draugas. Jis taip pat grįžo susinervinęs, nes vos nesusimušė su tuo nepažįstamuoju. O mano žmona – nieko, tiesiog sėdėjo ir mėgavosi reginiu. Galiausiai reikalo ėmėsi draugo mergina. Nežinau, kaip ir ką ji pasakė, bet išėjo iš baro mano žmoną už parankės tempdama. Kas tą vakarą jai šovė į galvą, taip ir nesupratau, bet atostogos buvo sugadintos.


Nepaprasta paprasta mergina. Komandiruotės vakarus leidau viešbučio bare. Kartą pastebėjau, kad žvilgsniu mane seka kažkokia mergina. Pasiūliau prisėsti greta. Mergina, regis, to ir laukė. Ji atvirai pareiškė ieškanti nuotykių, kad jaustųsi gyva. „Vyras ir buitis pribaigė“ - trumpai paaiškino, o aš apsidžiaugiau galimybe. Visai malonu girdėti, kad nuotykiai su nepažįstamais vyrais ją jaudina. Pakilti su manimi į kambarį ji atsisakė, tad glamonėjomės tiesiog vietoje. Kai mergina pravėrė savo rankinę, norėdama išsitraukti skambinantį telefoną, pamačiau ten krūvą prezervatyvų. Dar nesmagiau pasijutau pamatęs mėlynėmis nusėtą jos šlaunį. „Ai, vienas klientas“ - bandė paaiškinti. Klientas?! Daugiau nieko nereikėjo sakyti. Nuotykių troškimas akimirksniu išgaravo.


Vaško juostelių pinklės. Su draugais atostogaudamas užsienyje susipažinau su gražia mergina. Tą vakarą ją pakabinti bandė keli vyrai, bet pasisekė man. Mergina buvo tikrai nerealiai graži, pakvietė mane į svečius „kavos išgerti“. Važiavome šunkeliais į kažkokį siaubingą rajoną. Buvau ne juokais išsigandęs, net draugams parašiau, kur gali ieškoti mano kūno, jeigu kas nutiktų. Kai mergina pravėrė buto duris, tvokstelėjo rūkalų, prakaito ir dezodoranto smarvė. Tie namai priminė kiaulidę. Mes, keturi bernai, bendrabučio kambaryje tvarkingiau gyvenome. Paklausiau merginos, kur vonios kambarys: maniau, bent veidą šaltu vandeniu nusiplausiu. Uždegęs vonios kambaryje šviesą, išvydau kiaulidę numeris 2, kurios centre mėtėsi depiliacijai skirtos ir jau panaudotos, plaukais apkibusios juostelės. Puoliau skambinti draugams ir sprukau, kiek kojos nešė be jokių mandagybių.


Brangi pažintis. Sėdžiu viename Amsterdamo bare po ilgos fotosesijos žurnalui. Prisigretina dvi merginos ir subtiliai peršasi į drauges. Prisistato esančios studentės iš užsienio. Skamba įtikinamai, nes draugės angliškai kalba su akcentu. Trumpai tariant, visą vakarą su jomis tampiausi po barus, kai kur aš už jas mokėjau, kai kur – jos už mane. Pamaniau, kompanija gera, reikėtų pasikviesti draugą. Atsitraukiau nuo baro jam paskambinti. Atsisuko atgal ir matau: tos fainuolės mano kuprinę krausto. Čiupo mano fotoaparatą ir leidosi bėgti. Puoliau iš paskos, bet merginos nebuvo nusiteikusios draugiškai pasiduoti – gavau gerą spyrį iš kojos, bet bent jau fotoaparatą jos paleido. Niekas daugiau nerūpėjo, tik tai, kad fotoaparatas sveikas. Tiesa, piniginę vis tiek nušvilpė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis