3 frazės, kurias vyras lovoje nori išgirsti iš tavo lūpų

Kas ten sakė, kad moterys myli ausimis, o vyrai – akimis? Nė velnio! Vyrams taip pat norisi girdėti komplimentus, ypatingai kai ditirambai skirti neeiliniams jo gabumams lovoje. 

„Man patinka tavo...“


Išsirink, ką tik nori: plačius pečius, geidulingas lūpas ar švelnias rankas. Net ir nemanydamas, kad ta kūno dalis tokia nuostabi, ilgainiui jis patikės tavo žodžiais ir bus dėkingas, kad žvelgdama į jo kūną įžvelgei kažką nuostabaus. Ypatingai jis pasijaus, jei komplimentas bus skirtas intymesnei jo kūno vietai – nebūtinai tai, apie kurią ką tik pagalvojai! Juk tai gali būti liežuvis ar pirštai, kuriais jis daro tikrus stebuklus.


Šalutinis poveikis: nepiktnaudžiauk šiuo komplimentu, nes gali susidaryti įspūdis, kad apart to daugiau nieko gero jis neturi. Ypač, jei pagyras dalini jo daikčiukui. Juk ir pati nenorėtum, kad mylimasis girtų tik tavo kūną ar gabumus lovoje. Išlaikyk saiką arba nepamiršk pagirti jo ir dėl kitų dalykų.


„Tu toks vyriškas...“


Dvidešimt, o kartais ir daugiau metų tenka būti berniuku, iš kuro vyrą lipdo visi, kas netingi. „Liaukis, būk vyras!“ Šią frazę kiekvienas yra girdėjęs šimtus kartų – ne tik vaikystėje, kai negavus saldainio nevalingai pasipildavo ašaros, bet ir gerokai vėliau pačiose įvairiausiose gyvenimo situacijose. Tad vyrui frazė Tu toks vyriškas reiškia kur kas daugiau, nei gali įsivaizduoti.


Šalutinis poveikis: prieš sakydama tokį komplimentą vyrui pasistenk išsiaiškinti jo vyriškumo sampratą. Jeigu ji bus grįsta logika bobos turi žinoti savo vietą, pati gali suprasti, kas tavęs laukia, jei periodiškai priminsi jam apie vyriškumą. Užtai jeigu vyriškumą vyras supranta teisinga prasme, tavo komplimentas paskatins jį dar labiau pasistengti dėl savo moters.


„Lovoje tu darai stebuklus...“


Arba „Seksas buvo nerealus“. Arba „Tokio sekso mano gyvenime dar nebuvo“. Variantų yra daugybė ir vos tik juos ištari, tavo mylimojo čakros atsiveria – jam prieš akis nusidriekia raudonas kilimas į nirvaną. Seksas kiekvienam vyrui svarbus, o ne mažiau svarbu girdėti, kad jis viską padarė maksimaliai gerai.


Šalutinis poveikis: nesišvaistyk tokiais pagyrimais, jeigu tavo mylimasis ir taip akivaizdžiai pernelyg stipriai save myli. Kyla pavojus, kad jis galutinai užries nosį ir nebesistengs. Tačiau tokie atvejai įprastai retai pasitaiko. Kur kas dažniau ši frazė veikia kaip papildomas stimulas dovanoti tau malonumą dar ir dar. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis