Vyrų išpažintys: tik visiška kvailė galėjo šitaip pasielgti

Kartais iš didelės meilės protelis susisuka... Gerai, kad galima pasimokyti iš svetimų klaidų.  

Susipykau su savo mergina. Išsiskyrėme ir nutraukėme bendravimą. Jos iš savo gyvenimo neišbraukiau, vis dar turėjau šiokią tokią viltį iš naujo susieiti, tačiau reikėjo šiek tiek laiko mintims sudėlioti. Praėjus kokiam mėnesiui jau rezgiau planą, kaip jai pasiūlyti susitikti, tačiau likimas pats viską sudėliojo į savas vietas. Penktadienį restorane pietavau su savo vadove, kuri pakvietė pasikalbėti apie man siūlomas naujas perspektyvas darbe. Vadovė trumpam išėjo į tualetą ir grįžo keistai nusiteikusi. Pasirodo, tualete priėjusi mergina išdėjo ją į šuns dienas ir išvadino sene. Po minutės į savo telefoną gavau žinutę: „Tikiuosi patinka dul***** tą seną kalę“. Ačiū Dievui, nespėjau savo ex`ei anksčiau parašyti ir paprašyti sugrįžti. Su tokia mergina savo ateities tikrai nenoriu sieti.


---


Su žmona jau kuris laikas nerasdavome bendros kalbos. Atrodo, stengėmės, bet santykiai niekaip nesiklijavo. Abu jautėme, kad viskas krypsta link skyrybų. Ir štai vieną dieną žmona man praneša, kad laukiasi. Buvo sunku patikėti, nes ji geria kontraceptines tabletes, bet gyvenime juk visko pasitaiko. Vaikai man – šventas reikalas, todėl nustūmiau į šalį visas mintis apie skyrybas ir stengiausi rūpintis ja kaip įmanydamas. Vienas mėnuo, antras, trečias – pilvo kaip nėra, taip nėra. Aš neekspertas, bet mintyse įtarimai vis stiprėjo. Galiausiai vieną vakarą ji apsiverkusi prisipažino, kad jokio vaiko nėra ir nebus – tai tebuvo bandymas mane išlaikyti. Manipuliuoti tokiais dalykais tam, kad išlaikytum žmogų šalia savęs... Tai visiškai nenormalu ir nepateisinama.


---


Mano mergina buvo gana pavydi, tačiau aš ją mylėjau ir nuoširdžiai stengiausi nesukurti situacijų, galinčių išvesti ją iš pusiausvyros. Vieną kartą su draugais gerokai užsibuvau mieste ir grįžau tik paryčiais. Oho, kokį vėją namuose ji sukėlė. Išgirdau pačių įvairiausių teorijų, su kuo tą naktį miegojau ir ką veikiau. Nieko baisaus, tokio pobūdžio isterijas aš galiu iškentėti – pasiautės ir praeis. Tačiau mano mergina gerokai peržengė ribas, kai pavydo ir paranojos apimta pradėjo rašinėti mano geriausiam draugui su labai jau dviprasmiškomis užuominomis. Savaime suprantama, draugas man viską papasakojo. O aš panorau sužinoti, kas bus toliau. Sutariau su draugu, kad pakvies mano merginą kavos kitą kartą, kai aš eisiu su draugais į miestą ir ji liks viena. Visų pirma, ji sutiko ir net žodeliu man apie tai neužsiminė. Antra – pati pasiūlė vakarą praleisti jo namuose, „žiūrint filmą ar dar ką nors veikiant...“ Viskas su ja buvo aišku.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis