Viena maža gudrybė, padedanti išlaikyti laimingus santykius

Šiąnakt jokio atskirtų antklodžių!

Dėmesio, apsikabinimų mėgėjos! Pasirodo, poros, kuriose partneriai miega prisiglaudę vienas prie kito, jaučiasi kur kas laimingesnės nei tos, kurios to nedaro. Hertfordširo universitete buvo atliktas eksperimentas, kurio metu psichologai apklausė net 1000 porų. Mokslininkai norėjo išsiaiškinti, kokia sąsaja yra tarp miegojimo kartu ir pasitenkinimo santykiais.


O štai ir rezultatai: 86% tų, kurie miega prisiglaudę ar bent jau nenutolę vienas nuo kito daugiau kaip per 5 cm., jaučiasi labai laimingi santykiuose. O kas, jeigu miegate kiekvienas savo lovos pusėje ir mėgstate išlaikyti atstumą? Anot apklausos duomenų, tik 66% tokių porų savo santykius įvardino kaip laimingus ir harmoningus.


„Skirtumas yra prisilietimų kiekyje, - pasakoja vienas iš tyrimo autorių Richardas Wisemanas. - Partneriai, kurie kūniškai kontaktuoja vienas su kitu, kur kas dažniau jaučiasi laimingi“.


Pasirodo, pagerinti santykius gali ne tik prisilietimai, bet ir miegojimas be naktinių drabužėlių. Anot tyrėjų, šis iš pirmo žvilgsnio mažai reikšmingas niuansas labai padeda išlaikyti darnius santykius poroje. Beje, šią mažą gudrybę naudoja ir Victoria Beckham! Viename iš interviu ji sakė: „Aš miegu nuoga ir darysiu tą patį kiekvieną naktį, kol miegu su Davidu“. Viską teisingai darai, Viktorija!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis