6 ženklai, kad būtent su tavimi jis nori praleisti visą likusį gyvenimą

Rašytoja Kate Figes sako: „Vienas iš didžiausių mitų - tai mitas apie tikrąją meilę. Mitas apie giminingą sielą, kurią reikia surasti. Mitas apie partnerį, kuris tau idealiai tinka. Geri santykiai paremti abipusiu gebėjimu ieškoti kompromisų sudėtingose situacijoje. Visai nesvarbu, kalbame apie politiką, pinigus, maistą ar vaikų auklėjimą. Būtent tokie nesutarimai ir daro jūsų gyvenimą įdomiu, juk mylimas žmogus padeda tau pažvelgti į tuos pačius dalykus kitaip“.

1. Tu esi jo prioritetų sąraše


„Jeigu vyras prioritetą teikia buvimui su tavimi, vadinasi viskas yra gerai. Jeigu jis pasiruošęs atidėti tam tikrus reikalus arba pakeisti savo planus vien dėl tavęs – tai dar geriau. Tai rodo, kad šalia tavęs jis jaučiasi gerai ir komfortiškai“ - paaiškina Jamesas Price`as.


2. Jis tavęs klausosi


Mokėjimas klausyti - vienas svarbiausių dalykų santykiuose. Atkreipk dėmesį, kiek daug porų iš tiesų negirdi vienas kito – tiesiog praleidžia pro ausis tai, kas jiems neaktualu, neįdomu. Jei matai, kad partneris tavęs klausosi, domisi tavo nuomone ir atkreipia į ją dėmesį – tai tvirtas ženklas, kad tu jo gyvenime vaidini svarbų vaidmenį.


3. Būdamas su tavimi jis gali būti savimi


Santykių ekspertas Patrickas Banksas sako: „Tikroji laisvė gali būti tik tuose santykiuose, kuriuose nereikia dangstytis kaukėmis. Tik pagalvok apie tai. Tau tenka slėpti savo įpročius nuo žmogaus, su kuriuo susitikinėji? Jei santykiai truks neilgai, tai nebus sunku. Tačiau jei kalbame apie ilgus metus kartu - tai praktiškai neįmanoma“.


4. Tavo vertybės atitinka jo požiūrį


Psichologijos profesorė Kelly Campbell tikina, kad kuo panašesnis dviejų žmonių požiūris į gyvenimą, tuo daugiau žadančius santykius jie gali sukurti: „Panašaus amžiaus, panašaus išsilavinimo, panašias vertybes ir pomėgius turintys žmonės turi kur kas didesnę tikimybę išsaugoti ilgalaikius santykius. Tam tikrus požiūrių skirtumus galima gludinti, bet tik ne tuomet, kai kalbame apie esmines gyvenimo vertybes“.


5. Jums nereikia kalbėti, kad gerai jaustumėtės kartu


Yra žmonių, su kuriais reikia nuolatos palaikyti pokalbį, tik tuomet bendravimas atrodys natūralus. Ir yra žmonių, šalia kurių natūraliai skamba ir tyla. Jei būdami kartu judu galite tylėti taip pat natūraliai, kaip ir kalbėtis - tai ženklas tavo naudai.


6. Jis skatina tave tobulėti


Įprastai mes rūpinamės tik tais, kurie mums iš tiesų rūpi. Todėl jeigu tavo mylimasis bando tave įkvėpti ir pastūmėti eiti į priekį, akivaizdu – tu jam labai svarbi. „Puiku, kuomet santykiuose galima priimti vienas kitą tokius, kokie mes esame. Bet dar puikiau, kuomet nebijome pastūmėti vienas kito tobulėti, siekti daugiau. Kuomet santykiuose nustojame augti patys, nustoja augti ir mūsų jausmai, todėl labai svarbu būti vienas kitam ramsčiu ir postūmiu“ - sako Patrickas Banksas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis