Santykių ekspertas: 5 priežastys, kodėl nereikia atleisti neištikimam vyrui

Tik tu pati gali nuspręsti atleisti ar išeiti. Tačiau prie visų galimų jūsų santykių pliusų nereikėtų pamiršti ir neištikimybės minusų.

1. Tu uždegi jam žalią šviesą. Atleidusi vieną kartą tu prapleti savo tolerantiškumo ribas, leidi suprasti, kad neištikimybė nėra tas kertinis akmuo, kurį išjudinus viskas griūna. Gerai, jeigu tavo mylimasis iš tiesų padarė didžiulę klaidą ir daugiau niekada to nepakartos, tačiau jeigu jis ir vėl pasiduos pagundai... Greičiausiai tikėdamasis, kad atleisi ir antrą kartą. 


2. Išdavė kartą, išduos ir antrą? Nenorime tavęs liūdinti, bet daugumoje atvejų būtent taip ir nutinka. Dėl to, kad neištikimybė emocine prasme atskleidžia patį požiūrį į savo antrąją pusę. Šiuo atveju tai yra akivaizdi nepagarba. Kaip manai, kokia tikimybė, kad jis pradės gerbti tave ir jūsų santykius, jeigu tos pagarbos jis neturi jau dabar? 


3. Tu sutrypi savo principus. Kodėl tu taip nemyli pati savęs, kad leidi sau būti su žmogumi, kuris per vieną akimirką sutrypė viską, ką judu kartu kūrėte? Prieš priimdama sprendimą pagalvok ar tu tikrai verta tik tiek.


4. Tu nuodiji savo gyvenimą. Neištikimybę galima atleisti, tačiau jos neįmanoma pamiršti. Bus momentų, kuomet po mėnesio, metų ar net dešimties tu ir vėl tai prisiminsi. Greičiausiai, prisiminsi kiekvieną kartą, kai jis išeis su draugais ar ilgiau negrįš namo. Ar įmanoma atstatyti pasitikėjimą santykiuose? Įmanoma, tik tam reikia labai daug laiko ir abipusių pastangų. O pavyksta tik vienetams. 


5. Tu atimi iš savęs galimybę gyventi laimingiau. Atimi iš savęs šansą sutikti vyrą, kuris tave gerbs, mylės ir puoselės jūsų santykius. Šimtaprocentinės garantijos niekas neduos, bet surizikavusi gali atrasti kur kas daugiau, nei prarasi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis