Vienu sakiniu: ko JIS nori lovoje pagal Zodiako ženklą

Liūtas lovoje nori jaustis pasaulio karaliumi, o su Dvyniais pakeliui mėgstančioms eksperimentus. Paskaityk, kas JAM sukeltų didžiausią malonumą.

AVINAS. Impulsyvūs ir labai aistringi Avino ženklo vyrai iš tavęs tikisi tik vieno - visiško atsipalaidavimo ir mėgavimosi audringu meilės seansu - viskuo kitu pasirūpins jis pats!


JAUTIS. Šis Zodiako ženklas ne iš tų, kurie dievintų netikėtumus, todėl jį lovoje kur kas labiau nudžiugintų romantiškos erotinės vilionės su ilga preliudija. 


DVYNIAI. Nenuspėjami ir permainingi Dvyniai lovoje, kaip ir gyvenime, ieško nuotykių - pamiršk visus kompleksus ir junk aukščiausią pavarą: kuo įvairiau, tuo jam geriau!


VĖŽYS. Jam patinka jausti tavo kūną - liežuviu, pirštų galais, akimis... Paversk tai intriguojančiu ir įtraukiančiu emociniu žaidimu.  


LIŪTAS. Lovoje jis nori jaustis ypatingu - pačiu geriausiu, stipriausiu, ištvermingiausiu, o tavo nesibaigiančios dejonės bus geriausia dovana jo savimeilei. 


MERGELĖ. Šio ženklo vyrai dievina oralines glamones, tačiau ne tik dėl pačių pojūčių - jie labai jautrūs matomiems vaizdams, o tu ir pati supranti - toks reginys vertas 10 balų. 


SVARSTYKLĖS. Svarbiausia neskubėti ir mokėti mėgautis procesu - juo, savimi, jūsų susijungusiais kūnais... Svarstyklių ženklo vyrui seksas - tai tikra meno išraiška. 


SKORPIONAS. Šio Zodiako ženklo seksualinė energija tiesiog kunkuliuoja, todėl grubių žaidimų lovoje jis tikrai neatsisakys. 


ŠAULYS. Seksas jam - tarsi intymus pokalbis, padedantis suartėti, atsiskleisti, kažką naujo atrasti... Viskas, ką tau reikia padaryti - tai leistis vedama vingiuotais jo erotiniais keliais.  


OŽIARAGIS. Eksperimentams jis neprieštarauja, tačiau su vienu BET - apie tai geriau pranešti ir anksto, kad užsispyrėlis Ožiaragis spėtų nusiteikti ir pasiruošti netikėtumams. 


VANDENIS. Šio Zodiako ženklo vyrai ganėtinai pretenzingi - šiandien nori labai audringai, rytoj - tik ramiai! Tačiau vienas dalykas nesikeičia - jie visuomet nori, kad šalia esanti moteris pasitikėtų savimi ir nebijotų parodyti, ko nori ji pati. 


ŽUVYS. Net jeigu jis atrodo labai ramus ir santūrus, seksualine prasme jam lygių nėra - tereikia atrasti būdą, kaip padėti jam atsiverti ir jūsų naktys taps tikra jausmų virtine. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis