5 klausimai, kurių geriau niekuomet neužduoti savo antrajai pusei

Yra klausimų, kuriuos geriau pasilaikyti sau. Net jeigu išgirsti atsakymą labai norėtum!

O ką tu darytum, jei sužinotum, kad buvau tau neištikima...


Gali būti tikra - toks klausimas skamba ne kaip klausimas, o kaip fakto konstatavimas - buvau tau neištikima arba planuoju taip su tavimi pasielgti. Jei tau tikrai įdomu išgirsti, ką jis galvoja neištikimybės tema, bandyk paklausti subtiliau, nesiedama to su savimi.


Ar tarp mūsų viskas rimta?


Pamiršk tuos laikus, kai berniukai klausdavo: „Ar draugausi su manimi?“ Suaugusiųjų pasaulyje santykiai klostosi natūraliai, be panašaus pobūdžio klausimų. Juk ir pati turėtum jausti, kiek tai rimta. Jeigu esami santykiai tavęs netenkina, jauti, kad mylimasis į tai žiūri pernelyg atsainiai, - neklausk, o paprasčiausiai išsakyk ko tu norėtum.


Tu mane myli?


Klausimas visai natūralus, kai kalbame apie įsibėgėjusius santykius, kuriuose meilės prisipažinimai jau ne kartą garsiai nuskambėjo. Tai tarsi savotiškas būdas pasakyti „ir aš tave myliu“. Bet užduoti šį klausimą vyrui, kuris dar nė karto to nepasakė pats - mažų mažiausia netaktiška.


Už ką tu mane myli?


Drąsiai tituluojame šį klausimą kvailumo čempionu. Juk mylima ne už tai, kad skaniai darai sumuštinius ar gražiai atrodai. Mylima be konkrečios priežasties, dėl to, kad yra jausmai. Jei tavo mylimasis gali be jokių problemų išvardinti sąrašą dalykų, už kuriuos tave myli - metas sunerimti. O kas bus, jei keli iš tų dalykų ims ir išnyks - meilė pasibaigs?


Kas tau brangiau - aš ar...?


Mes žinome, kad toks klausimas tavo mintyse greičiausiai jau buvo kilęs pačiomis įvairiausiomis situacijomis, bet garsiai to klausti nevalia. Tai tarsi pasirinkimas tarp arba - arba, savotiška psichologinio teroro forma. Jeigu tau tikrai norisi išgirsti atsakymą į šį klausimą, mes tau atsakysime - svarbiausias jo gyvenime yra jis pats. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis