Santykių ekspertas atskleidė 3 dalykus, kurie padės pagerinti intymius santykius

Santykių ekspertas Matthew Hussey iš merginų sulaukia pačių įvairiausių klausimų. Šį kartą – 3 jo patarimai norinčioms pagyvinti intymų gyvenimą.

1. Kuo geresnė įžanga, tuo didesnė aistra


„Kelias į geresnį seksą slypi visai ne pačiame veiksme, o mokėjime sujaudinti vyrą, - sako santykių ekspertas. - Flirtuok ir kaitink jo fantaziją, užvaldyk jo mintis, priversk galvoti tik apie tai, kas judviejų laukia vakare. Tai padės jam įsijausti ir viskas, apie ką jis svajos – tai kuo greičiau likti dviese“.


Matthew pataria: įkaitinti atmosferą galima visai paprastais dalykais – aistringu bučiniu, kai jis to visai nesitiki, seksualiais prisilietimais ir netgi žvilgsniu, sakančiu aš tavęs noriu. Patikėk, vyrai gaudo kiekvieną tavo siunčiamą seksualinį signalą.


2. Nauji dalykai jaudina


„Nebijok bandyti naujų dalykų, - sako santykių ekspertas. - Visai nebūtina griebtis antrankių ir grandinių, nebent pati to nori. Nedideli eksperimentai gali būti tai, ko tau dabar reikia. Pavyzdžiui, intymūs žaidimai su raiščiu ant akių gali suteikti tavo partneriui naujų pojūčių, net jeigu iš tiesų tu darysi tą patį, ką darai įprastai“.


Kodėl verta tai išbandyti? Visų pirma, tavo noras eksperimentuoti parodys mylimajam, kad esi atvira naujiems dalykams intymiame jūsų gyvenime. Antra – tai bus nauja judviejų patirtis, kuri suartina.


3. Pasitelk į pagalbą suaugusiems skirtus filmus


Santykių ekspertas sako: „Daugybė žmonių suaugusiems skirtus filmus įsivaizduoja kaip kažką vulgaraus, pigaus ir nereikalingo. Tačiau tai gali būti jaudinanti patirtis, kuri padės jums atrasti dar įvairesnes judviejų seksualinio gyvenimo puses. Moterys neretai baiminasi, kad jų partneris daugiau dėmesio skirs tam, kas vyksta ekrane, nei joms pačioms. Nebijok, taip tikrai nenutiks. Mums, vyrams, labai svarbi vizualinė stimuliacija, tačiau visą savo dėmesį mes skiriame procesui. Tad tu tikrai būsi pirmoje vietoje. Išsirink tavo stilių atitinkantį suaugusiems skirtą filmą ir paversk tai žadą atimančiu judviejų seksualiniu žaidimu, kuris įkaitins ne tik jį, bet ir tave. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis