6 dalykai, kuriuos turėtum žinoti apie intymias glamones liežuviu

Iš merginų sulaukiame pačių įvairiausių klausimų intymaus gyvenimo temomis. Ir visuomet džiaugiamės, kad domitės ir nebijote atvirai kalbėti apie tai, kas jums svarbu.

Vyrui labai patinka daryti man kunilingą, tačiau aš nejaučiu jokio malonumo. Kodėl? Man kas nors ne taip? O gal jis turėtų kažkaip kitaip glamonėti?


Ir tau viskas gerai, ir vyras greičiausiai tave glamonėja tinkamai, tiesiog tavo orgazmo mygtukas, matyt, yra apatiniame priekinės makšties sienelės trečdalyje, vadinamajame G taške, prikimštame jautrių receptorių, kuriuos dirginant sukeliamas didžiulis malonumas. Kunilingas tau pernelyg paviršutiniškas. Jei partneriui patinka, leisk jam mėgautis, tik nesitikėk orgazmo. Jį patirsi šiek tiek vėliau.


Ar ryti spermą blogai?


Kaip sakoma, skonio reikalas. Tyrimų duomenimis, spermoje yra net nuotaiką gerinančių medžiagų. Tiesa, nedaug. Tačiau turėtum žinoti štai ką: tokiu būdu gali užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis. Jomis gali užsikrėsti net tiesiog palaikiusi spermą burnoje, tačiau jei nurysi - rizika padvigubės.


Girdėjau, kad moteris gali mirti, jei vyras, ją tenkindamas oraliniu būdu, papūs į makštį. Tai pasakos ar tiesa?


Tai iš tiesų pavojinga. Oro burbulas gali nukeliauti iki širdies ir sukelti fatališką oro emboliją, kuri gali baigtis širdies smūgiu.


Ar tiesa, kad auskaras liežuvyje gali padidinti vyrui teikiamą oralinio sekso malonumą?


Taip gali būti. Tačiau įprastai pojūčiai ne malonesni, o tiesiog kitokie.


Oralinis seksas man atrodo atstumiantis, labai nehigieniškas. Ar tai tiesa?


Tikriausiai tu manai, kad oralinio sekso metu tūkstančiai bakterijų nuo lytinių organų keliauja tiesiai į burną. Bet nepamiršk, kad burnoje tų bakterijų kur kas daugiau, nei ant lytinių organų. Taigi oralinis seksas iš tiesų ne itin švarus dalykas, tačiau ne dėl tos priežasties, kurią dauguma įtaria.


Kunilingo metu visuomet pergyvenu dėl makšties kvapo, net jeigu visai neseniai prausiausi. Ką daryti?


Ar ten kvepia rožėmis? Tikrai ne. Bet ir penis taip nekvepia! Jeigu prauseisi per pastarąsias 12 valandų. esi sveika moteris ir neturi jokių intymios srities infekcijų, kvapas tiesiog negali būti blogas. O kad jis specifinis - tikėtina, lygiai taip pat, kaip ir įprastas kūno kvapas - vienų stipresnis, aitresnis, kitų silpnesnis.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis