Psichologai pataria, ką moteris turėtų daryti, jei santykiuose nori jaustis laimingesne

Ilgai ir laimingai - deja, ne visada taip būna. Kartais nepakankamai ilgai, kartais - nepakankamai laimingai. Tik nepulk dėl visko kaltinti savo mylimojo – santykiuose viskas prasideda nuo mūsų pačių.

Psichologai atkreipia dėmesį į kelis svarbius dalykus, kuriuos verta įsiminti kiekvienai moteriai - visų pirma dėl savęs pačios, o jau tuomet dėl mylimo žmogaus.


Stenkis nukreipti, o ne kritikuoti


Jis gali padaryti tai, kas tau nepatinka. Ir greičiausiai jis puikiai supranta, kad kažką daro ne taip, tačiau kritika nieko nepasieksi. Mūsų smegenys intuityviai stengiasi blokuoti negatyvias emocijas - juk ir tau pačiai norisi atsitraukti kiekvieną kartą, kai sulauki kritikos strėlių iš kitų žmonių. Išsakyti savo nuomonę reikia, tačiau svarbiausias klausimas KAIP tai padaryti. Jei tavo mylimasis atsipūtęs guli ant sofos, kol tu tvarkaisi, nebumbėk, o paprasčiausiai paprašyk atlikti konkretų darbą. Tarp Aš amžinai viską darau viena, o tu net piršto nepajudini ir Ar gali man padėti ir išsiurbti namus, nes aš jau pavargau ir viena nespėsiu padaryti yra labai didelis skirtumas. Kantrybės tikrai prireiks, bet po truputėlį viskas pradės keistis gerąja linkme.


Mokykis duoti daugiau gėrio


Svarbiausias dalykas, kurį turi išmokti santykiuose - tai mokėjimas spręsti konfliktus, kurių išvengti nepavyks. Būna, kad susipykstame dėl visiškų niekų, tiesiog ne ta koja iš lovos išlipome. Įkvėpk, iškvėpk ir adekvačiai įvertink situaciją - ar tikrai verta tęsti šį konfliktą? Santykiuose svarbu turėti savo nuomonę ir poziciją, bet lygiai taip svarbu mokėti atsitraukti. Kartais labai naudinga tiesiog prieiti, apkabinti ir pasakyti O gal nesipykim, m?


Prisimink, kas tau jame patinka


Su laiku santykiuose vis dažniau pradedame pastebėti blogąsias puses. Tokiomis akimirkomis būtina sau priminti, už ką tu pamilai šį vyrą, kas tave jame vis dar žavi. Kartais reikia iš naujo pradėti vertinti tai, kas mums pradeda atrodyti visiškai natūralu ir įprasta.


Lepink save


Psichologai atkreipia dėmesį, kad vyro požiūris į moterį didžiąja dalimi priklauso nuo pačios moters požiūrio į save. Kuo stipriau mylėsi save, tuo labiau tave vertins ir šalia esantis vyras. Todėl nepamiršk, kad santykiuose esate jūs dviese, tačiau kiekvienas iš jūsų turi ir savo gyvenimą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis