Vyrai papasakojo, koks moterų elgesys juos labiausiai erzina po konflikto

Visi bent retkarčiais pasipykstame - to neįmanoma išvengti! Nurimus aistroms susitaikome, bet ne visada taip, kaip norėtųsi. Paklausėme vaikinų, koks merginų elgesys juos labiausiai erzina po konflikto. Paskaityk, gal atpažinsi čia save!

„Negaliu pakęsti, kad po barnio ji visada pasako: „Na, bent jau šį kartą nesusiėdėme taip stipriai kaip praėjusį kartą dėl bla bla bla.“ Na kam reikia vos susitaikius nuolat priminti senas nesąmones? Iš karto nuotaika vėl sugenda“, – Tomas P. 


„Ji paleidžia feisbuke kokią trydą, neva „Kaip gerai, kad mes susitaikėme! Aš tave labai myliu“... Gal ji ir gero nori, bet man nepatinka, kad į mūsų dramą įtraukiami draugai, – Matas F. 


„Maniškė puola skambinti savo geriausiai draugei ir viską jai išpasakoja, nors aš sėdžiu čia pat. Apima jausmas, kad mes nesusitaikėme, – na kodėl ji kam nors viską pasakotų, jei ne norėdama išgirsti pritarimą?“ – Jurgis C. 


„Man nepatinka, kai ji nuolat po visko klausia: „Ar tau viskas gerai?“ Tai aišku, kad gerai, nes priešingu atveju mes vis dar pyktumėmės“, – Girius V. 


„Nekenčiu, kai iš karto po barnio ji pradeda mane vadinti mažybiniais vardais. Tai atrodo pritempta, nenatūralu“, – Algis R. 


„Man nepatinka, kad po mūsų barnių ji visada puola glostyti šunį. Žinau, skamba vaikiškai, tačiau man tikrai kur kas labiau patiktų, jei ji glostytų mane“, – Dalius M. 


„Nežinau kodėl, bet mano mergina kaskart po mūsų ginčų eina miegoti. O man atvirkščiai – norisi ką nors veikti“, – Gediminas V.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis