Ką daryti, jei vyras nuolatos meluoja

Puikiai žinai, kad jis pamelavo. O kas toliau? Užsipulti ir reikalauti pasiaiškinimo dabar pat, o gal šį kartą nutylėti? Svarbiausia suprasti KODĖL jis meluoja, o tuomet ir sprendimą priimti bus kur kas paprasčiau.

Jis vis dar mažas berniukas


Tokiais atvejais melas įprastai pasireiškia tose vietose, kur meluoti net nebūtina - gėrė arbatą, o sakė, kad kavą; pirko dovaną už 50 eurų, o bando įtikinti išleidęs visą 100. Greičiausiai tokio melo ištakų reikia ieškoti tavo mylimojo šeimoje - stipri tėvų kontrolė gali virsti patologišku melu kiekviename žingsnyje. Kadaise viską reikėdavo slėpti nuo mamos, dabar - nuo žmonos. 


Jis tikras manipuliatorius


Tokie vyrai moka gražiai kalbėti, tik realybė niekaip nedera su žodžiais. Kiekvieną vakarą jis tau kartoja meilės žodžius ir žada vieną dieną nusivežti į Maldyvus, o tuomet dingsta kaip į balą. Po kurio laiko sugrįžta lyg niekur nieko - jam tiesiog reikėjo pabūti vienam, susidėlioti savo mintis. Dabar jis jau suprato, kad tu - ta vienintelė moteris jo gyvenime. Iki kito karto, kai jis ir vėl pradings. Ką daryti? Atsisveikinti visiems laikams arba susitaikyti su mintimi, kad jo gyvenime būsi tik priedas. Tikimybė, kad jis atsipeikės ir pradės tave vertinti, labai menka. 


Jis tavęs bijo


Būna, kad vyrai tiesiog bijo savo moterų. Pavydžių, linkusių kontroliuoti, bandančių juos pakeisti. Jis nori iki paryčių būti su draugais, bet nėra nusiteikęs klausyti eilinio moralo. Kam gadinti nuotaiką sau ir tau? Geriau pameluoti - visiems bus ramiau. Tokiose situacijose geriausias sprendimas yra kompromisas. Tu neprieštarauji, kad jis bus mieste su draugais, o jis nepamiršta tau paskambinti ar bent parašyti, kad jaustumeisi rami. 


Jis tau neištikimas


Oi, kokių gražių istorijų gali išgirsti, kuomet vyras tau už nugaros mezga romaną. Neištikimybės požymiai dažniausiai būna kaip ant delno - jis pradėjo ilgiau užtrukti darbe, neatrašo į žinutes apsimesdamas, kad garsas buvo išjungtas, o ir telefono PIN kodas naujas... Kai bandysi apie tai pasikalbėti, greičiausiai sulauksi puolimo: nebūk paranojikė ir nenusišnekėk. Protingai įvertink situaciją - jei neturi jokių įrodymų, kaltinti jo neištikimybe nereikėtų. Vis tik jeigu tavo mylimasis visais įmanomais būdais slepia savo telefoną, greičiausiai tavo įtarimai turi pagrindo. 


Jis priklausomas nuo kitų nuomonės


Yra vyrų, kuriems įvaizdis – aukščiau visko. Jis išsijuosęs pasakos, koks kietas buvo mokyklos laikais ir kiek įtakingų draugų turi, kaip apkeliavo pusę pasaulio ir gyveno prabangiausiuose viešbučiuose. O realybėje - nei tų draugų, nei pinigų. Tik nesibaigiančios šnekos. Ir gali net nesistengti jį prigauti - kiekvienai tavo replikai jis turės milijoną gerai apgalvotų pasiteisinimų. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis