SVARSTYKLIŲ ŽENKLAS: santykiai ir suderinamumas su kitais ženklais

Sužinok šiek tiek daugiau apie Svarstyklių ženklo moteris.

Svarstyklių ženklo moteris santykiuose - tikra mįslė. Šiandien ji švelni ir rūpestinga, atiduodanti save visą, rytoj - reikli ir tikra dramų karalienė. Ši moteris gyvenime visuomet ieško meilės ir harmonijos, bet pats ženklas sufleruoja, kad atrasti balansą ne visuomet lengva. Ir vis dėlto... Būtent ji gali padovanoti pačius stipriausius jausmus ir meilę, kurios niekas niekada neištrins iš jūsų atminties.


SVARSTYKLIŲ ŽENKLO MOTERIS: SUDERINAMUMAS SU KITAIS ŽENKLAIS


vyras – Avinas

Labai sudėtingas ryšys. Viena vertus, tave erzina jo tiesmukumas, kartais virstantis šiurkštumu. Kita vertus, kai tenka priimti svarbų sprendimą, jis tau suteikia visokeriopą moralinę paramą. Su juo jautiesi saugi. Kas tau svarbiausia?


vyras – Jautis

Iš išorės ramus, tačiau iš tiesų geba taip agresyviai užsiplieksti... Be to, su šituo užsispyrėliu ne visada veikia tavo įprasta taktika “Aptarkime ir raskime kompromisą”. Tačiau ilgainiui aštrūs kampai nugludinami.


vyras – Dvyniai

Oi, kaip jums lengva rasti bendrų pokalbio temų. Jūsų gyvenimo taisyklės labai panašios. Tik tau su juo bus kur kas sudėtingiau įvykdyti savo gyvenimo misiją: įskiepyti jam tikėjimą. Pirmiausia – tikėjimą savimi, be kurio neįmanoma pasiekti tikrosios sėkmės.


vyras – Vėžys

Abu esate orientuoti formuoti stabilius šeiminius santykius. Tu gali priversti šį emociškai nestabilų žmogų mėgautis gyvenimu iš visos širdies, nieko nebijoti. Jam visiškai pakanka jausti, kad tiesiog esi šalia.


vyras – Liūtas

Jį gali kamuoti daug kompleksų ir problemų, bet tik ne savivertės – ji veši. Jei būsite drauge, mielai šia savybe jis pasidalins ir su tavimi. Šalia šio žmogaus pasijusi tvirtesnė, ryžtingesnė.


vyras – Mergelė

Turbūt vienintelis ženklas, su kuriuo tau taip sudėtinga kurti santykius. Niekaip negali suprasti šio žmogaus motyvų. Neretai be jokio reikalo analizuoji jo poelgius ir ieškai dviprasmybių. Pakaktų patikėti jo nuoširdumu, ir jūsų sąjunga savaime stotų į vėžes.


vyras – Svarstyklės

Jums taip lengva kartu: tokie pat principai, panašūs skoniai, suprantamos mintys. Tik štai pagelbėti niekaip negalite. Tai, ko trūksta tau, trūksta ir jam.


vyras – Skorpionas

Kartais taip sudėtinga jį suprasti. Tavo gyvenimo prasmė – išlaikyti balansą. O jam svarbiausia – griauti tai, kas trukdo ir yra pasenę. Tavo kelias – aukso viduriukas. Jo – bedugnės pakraštys. Nepaisant to (o gal kaip tik dėl to), jaučiate nepaprastai stiprią trauką.


vyras – Šaulys

Tau ne visada tinka jo manieros ir poelgiai, tačiau kaip tik tu Šaulio gyvenimui gali suteikti grakštumo. Mainais sulauksi paramos, tavo talentai bus pripažinti. Tai tau taip pat svarbu.


vyras – Ožiaragis

Jis kietas, tu – minkšta. Jis tvirtas, tu – nuolaidi. Jis nemėgsta kompanijų, tu be bendravimo neįsivaizduoji gyvenimo. Tačiau jums itin lengva rasti bendrą kalbą. Ir drauge padėti vienas kitam pajusti harmoniją.


vyras – Vandenis

Abu sukatės tarp žmonių. Tau santykių idealas – abiem pusėms naudinga partnerystė. Jam – draugystė. Jums būdinga kur kas daugiau bendrybių nei skirtumų. Kurdami santykius neturėtumėte susidurti su kokiomis nors kliūtimis.


vyras – Žuvys

Jei kas nors ir turi šansų užmegzti su šiuo vyru visavertį kontaktą, tas žmogus esi tu. Juk moki suprasti net tą, kuris pats savęs neperpranta. O čia – kaip tik toks atvejis. Bendraudama su juo suvoksi, kas yra kosminė meilė ir kaip ją suderinti su žemiškąja.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis