Iš vyro lūpų: ko neturėtum daryti, kai jis bučiuoja tave TEN

Intymiame gyvenime jokios taisyklės neegzistuoja! Ir vis dėlto, kartais visai naudinga išgirsti, ką kai kuriais klausimais galvoja vyrai. Šį kartą Cosmopolitan.com puslapio autorius Frankas Kobola atvirai apie tai, ko nereikėtų daryti, kol jis su tavimi žaidžia.  

Ar tikrai reikia blokuoti po antklode? Oro ten ir taip mažoka, nereikia atimti iš manęs teisės į šviesą ir rengti mini saunos lovoje - tokiomis sąlygomis produktyvumas ir „darbo“ efektyvumas smarkiai sumažėja. 


Nesispausk pernelyg stipriai! Labai malonu, kai savo judesiais parodai geismą, bet kartais baisu, kad taip visai netyčia gali lūžti nosis. 


Nevaržyk savęs su garsais. Lovoje gali reikštis kaip tik nori, tik jeigu ilgai laikiusi dejones staiga pratrūksi, greičiausiai išsigąsiu kažką ne taip padaręs ir pakėlęs galvą paklausiu, ar viskas tvarkoje. O tuomet pasijausiu paskutiniu kvailiu, kai išgirsiu iš tavęs o kodėl tu sustojai?!


Geriau be orgazmo, nei apsimetinėti. Jei imituosi orgazmą tam, kad greičiau baigtųsi ši kančia, gali būti tikra - tai kartosis vėl ir vėl, nes būsiu įsitikinęs, kad tau tai beprotiškai malonu. Jei nebenori to tęsti, tiesiog pasiūlyk pereiti prie įprasto sekso. 


Nelaikyk galvos pernelyg ilgai. Tiesą sakant, šis momentas labai seksualus - apimta aistros delnais tu suimi vyro galvą ir spaudi ją arčiau savo kūno... Tik nepamiršk atleisti, nes kvėpuoti kažkuo vis tiek reikia. 


Nebijok sakyti, kaip nori būti liečiama. Moteris, kuri žino ko nori ir nebijo to pasakyti - superseksualus reiškinys. 


Nebijok dėl to, kaip ten drėgna. Kai kurios merginos pergyvena dėl išskyrų kunilingo metu. Bet pasakysiu tau atvirai - daugybę vyrų tai jaudina, juk kuo drėgnesnė esi, tuo didesnį pasitenkinimą jauti. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis