Meilės TARO prognozė - Vėžiui, Liūtui ir Mergelei

Tarologės Marios Franc meilės prognozė Vėžiui, Liūtui ir Mergelei


Shutterstock nuotr.


VĖŽYS. Didelių emocinių pokyčių meilės srityje artimiausiu metu nenusimato. Jei planuoji drastiškai keisti savo asmeninį gyvenimą, geriau atidėti šiuos planus bent mėnesiui. Bet kokias permainas reikia subrandinti. Nepergyvenk, viskas įvyks savu laiku. Šiuo metu geriau palikti taip, kaip yra. 


Patarimas tau: kad ir kaip nuostabu mylėti ir jaustis mylima, reikia išmokti gyventi ir be to, pačiai su savimi. Gyvenimas sukasi aplink tave, o ne aplink santykius. Todėl viskas, ką darai, būtent į tavo gerovę ir turi būti nukreipta. Bent lašelis sveiko egoizmo tau tikrai nepakenks.


Shutterstock nuotr.


LIŪTAS. Liūtams meilės srityje atėjo laikas parodyti kilniaširdiškumą ir dosnumą. Gali būti, kad ir pati būsi maloniai nustebinta gerbėjo dosnumu. O gal net ir pačiu faktu, kad būtent TAS žmogus rodo tau dėmesį. Oi tie nenuspėjami meilės keliai ir klystkeliai... Bet kuriuo atveju dabar pats tinkamiausias metas visiškai atsipalaiduoti ir leisti likimui dėlioti kortas už save. Juokis ir mėgaukis gyvenimu visa širdimi! 


Patarimas tau: kad tu esi karalienė - niekas net neabejoja, bet ir karalienė negali vien tik imti. Tu puikiai moki viską organizuoti ir akimirksniu spręsti problemas - to iš tavęs neatimsi, bet santykiams pirmiausia reikia švelnumo, atvirumo, mokėjimo išklausyti ir paguosti. Ir nereikia galvoti, kad šie dalykai tik silpniesiems.


Shutterstock nuotr.


MERGELĖ. Mergelių ateinančiais mėnesiais laukia tikros įdomybės. Atrodo, tavyje virs vidinė kova dėl tarp to, ką turi ir to, ką norėtum turėti. Todėl nieko keisto, jei retkarčiais teks gesinti staiga įsiplieskusią ugnį. Skaičiuok iki 10 ir įjunk blaivų protą. Tai, kas tau šiuo metu atrodo „fu, kaip neįdomu...“, vėliau gali tapti aukso vertės. Tad neskubėk priimti sprendimų ir pragyvenk šį gana emocingą ir kaprizingą laikotarpį. 


Patarimas tau: gali šokdinti visus aplinkui, bet santykiuose nuo savo valdingumo stenkis susitvardyti. Greičiausiai tu iš tiesų žinai ir darai viską geriau, nei tavo antroji pusė, bet tai nereiškia, kad tavo partneris prastas. Tiesiog tu esi išskirtinė. Mokykis priimti kitų silpnybes.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis