Intymiam gyvenimui gerinti - natūralus produktas, kurį patartina vartoti kiekvienam

Lytiniai santykiai – neatsiejama ir svarbi gyvenimo dalis. Jų kokybė ir gerinimas dažno žmogaus siekis, priverčiantis išbandyti ir nestandartines priemones. Viena jų – Lietuvos gamtoje randami produktai. Kokie jie ir koks netikėtas šių poveikis žmogaus organizmui, komentuoja ekspertai.

Kaip savo knygoje „Bičių produktai – žmonių sveikata” rašė medicinos mokslų daktaras Algirdas Baltuškevičius, išbandyti priemones skatinančias seksualumą patartina vos pasibaigus paauglystei ir lytiniam brendimui. Anot mokslų daktaro, pagerinti lytinį gyvenimą gali padėti įvairūs bičių produktai.


„Bitininkams žinoma, jog paauglystėje, lytinio brendimo metu negalima vartoti žiedadulkių ir preparatų su bičių pieneliu, nes šiuose produktuose esantis vitaminas E ir kiti randami hormonai gali iškreipti normalų lytinį brendimą. Tačiau subrendus jie teigiamai veikia seksualinį gyvenimą - skatina potenciją, aktyvumą.


Savo knygoje Algirdas Baltuškevičius pateikia įdomios statistikos: 2000 metais seksopatalogo D. Dručianu atliktas tyrimas atskleidė, kad Rumunijoje net 45 proc. vyrų susiduria su potencijos problemomis. Šioje šalyje šios bėdos sprendžiamos pasitelkiant apiterapiją - gydymo ir profilaktikos metodus, kuriuose naudojami bičių gaminami ir surenkami produktai, taip pat ir bičių nuodai. Ligų gydymui skiriamos žiedadulkės, bičių pikis ir bičių pienelis. Taip pat apilarnalis – produktas sudarytas iš septynių dienų bičių lervučių ekstrakto.


Balkanų šalyse neseniai buvo atlikti ir ginekologiniai tyrimai, kurių metu vedusiems vyrams ir ištekėjusioms moterims buvo skiriamos dvi tokio preparato kapsulės per dieną. Rezultatai stulbinantys – 93 proc. iš 41 dalyvių vyrų padidėjo lytinė potencija, moterys sulaukė ilgai laukto nėštumo“, - pasakojo A. Baltuškevičius.


Kaip itin svarbų indėlį į seksualinį gyvenimą bičių produktus vardino ir daugiau nei 20 metų farmacijos įmonės „Medicata filia“, gaminančios preparatus su bičių produktais vadovas Donatas Vasiliauskas. Vyro teigimu Lietuva puiki šalis, kurioje bičių produktai lengvai pasiekiami, saugūs vartoti ir iš tiesų labai veiksmingi.


„Natūralaus bičių pienelio Vokietijoje galima nusipirkti tik sekso reikmenų parduotuvėse. Mūsų vaistinėse ir kitose prekybos vietose šie produktai lengvai pasiekiami kiekvienam, o jų nauda paremta moksliniais tyrimais. Tai ne tik priemonė skatinanti hormonų gamybą, jų pusiausvyrą, bet ir vaistas nuo impotencijos, prostatos susirgimų.

Be to, žiedadulkės, bičių pikis ir pienelis veikia ir kaip antidepresantas. Šie produktai taip pat greitina medžiagų apykaitą, gerina nuotaiką, veikia priešuždegimiškai ir apsaugo organizmą nuo peršalimo ar infekcinių ligų. Tad nepaisant tiesioginio poveikio, šie produktai garantuoja gerą savijautą. Dėl to gerėja ir seksas. O tie, kurie nori šią praktiką išbandyti patys, tegul į savo racioną įtraukia apilaką, bičių duonelę, propolio lašus ar kapsules”, - sakė D. Vasiliauskas.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis