5 požymiai, kad rimtų santykių iš jo gali nesitikėti

Pirmi pasimatymai praėjo visai neblogai, bet tu vis dar pasimetusi - lyg ir esate kartu, bet apie santykius jis nieko nekalba. Atkreipk dėmesį į jo siunčiamus ženklus!

1. Seksas puikus, o po jo jis vėl gyvena savo atskirą gyvenimą. Jokių apsikabinimų, romantiškų pokalbių lovoje ir bučinių – visiškas abejingumas. Akivaizdesnio ženklo, kad šie santykiai sukasi tik aplink seksą, ir būti negali.


2. Jis pusryčiauja vienas. Nieko baisaus, jei nepuola gaminti tau sumuštinių. Blogiau, jeigu ryte darydamasis kavą net nesusimąsto pasiūlyti ir tau. Gal čia nelabai subtili užuomina, kad rytus jis mėgsta pasitikti vienas ir kitą kartą turėtum susiprasti išeiti laiku?


3. Jis rašo tau tik tada, kai nori sekso. Ir apskritai atkreipk dėmesį į jo žinutes – jei kone visos jos turi erotinį prieskonį, greičiausiai nieko rimto iš šitų santykių tikėtis neverta. Vyras, kuriam tu įdomi ir už lovos ribų, neabejotinai domėtųsi ir kitomis tavo gyvenimo pusėmis.


4. Jis nelinkęs kalbėti apie save, tave, jus abu. O kam aušinti burną, jeigu jis puikiai žino, kad šie santykiai ilgai nesitęs. Greičiausiai iki tol, kol tu pradėsi rodyti nepasitenkinimą.


5. Frazę „tai sudėtinga“ girdi nuolatos. Kartais netgi atrodo, kad ši frazė tobulai tinka absoliučiai kiekvienam tavo klausimui apie judu ir judviejų ateitį. Neapsigauk, nieko sudėtingo čia tikrai nėra. Su tavimi jam paprasčiausiai patogu.  


Nori daugiau sužinoti apie santykius? Rekomenduojame tau paskaityti 8 moterų nuodėmės santykiuose - niekada nekartok šių klaidų arba Blogiausias dalykas, kurį moteris gali padaryti po sekso

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis