8 moterų nuodėmės santykiuose - niekada nekartok šių klaidų

Kartais mūsų įsitikinimai ne tik neteikia naudos - netgi viską gadina. Ypač dažnai taip nutinka santykių srityje. Pasvarstyk, kartojosi kas nors tavo nesėkmingose meilės istorijose?

Mano gyvenimas pasikeis, ir aš tapsiu laiminga


Daugelis mūsų, ilgiau leidusių laikų vienatvėje, nesąmoningai pradeda su šia būsena sieti visas savo problemas. Ir, užuot jas sprendusios, tikisi, kad jų neliks, kai į gyvenimą įžengs vyras. Tokioms moterims atrodo, kad vos tik jos taps mylimos, įvyks stebuklas - ir pasikeis viskas viskas.


Tačiau vyras moters gyvenime pasirodo ne jos gelbėti - jis tiesiog ieško meilės. Taigi neverta tikėtis kardinalių pokyčių į gera, jei pati nesistengsi nieko keisti. Susitvarkyk savo gyvenimą, kad galėtum ne tik imti, bet ir duoti.


Tikrą moterį reikia užkariauti


Jei iš pat pradžių nerodai didelio susidomėjimo žmogumi, tik maloningai priimi dėmesio ženklus, be abejo, žadini jo medžiotojo instinktus. Tačiau nepamiršk: kai kurie medžiotojai nesiteikia pasiimti pašauto laimikio. „Užkariautojai“ nelinkę ilgai puoselėti santykių, retas jų, labai retas, geba stipriai mylėti. Gal ir sunku patikėti, bet dažniausiai gerais vyrais ir tėvais tampa tie, kurie nemoka tinkamai demonstruoti dėmesio ir merginti.


Gal dabar ne viskas gerai, bet jis pasikeis. Tikrai


Užmezgusi santykius, dažna mūsų pastebi vyro trūkumus, tačiau kai kurios šventai tiki: meilė jį pakeis. Tokia moteris viliasi, kad įkvėps jį siekti sėkmės, padės pakeisti netinkamus bruožus, o jis pradės su ja elgtis kitaip nei su visais kitais. Tik verčiau jau neidealizuoti vaikino: išmintingiau jo charakterį kaip per mikroskopą ištyrinėti dabar, o ne po metų. Taigi iš karto pripažink tiesą: „Jis toks bus visada ir iš esmės niekada nepasikeis“. O tada įvertink, ar esi pasirengusi visą gyvenimą taikstytis su tuo, kas tau nepatinka.


Tikra meilė ištvers viską


Neretai į ką tik užmegztus santykius žvelgiame atsainiai, nesame linkusios jų itin branginti. Ginčijamės dėl niekų, trankome durimis, leidžiame sau elgtis bjauriai. Naiviai tikime: stiprus ir nuoširdus jausmas ištvers visas audras. Ištvers, tačiau iš pradžių tam jausmui reikia leisti sustiprėti. Ankstyvuoju etapu meilė labai trapi. Ji - kaip daigas: išgyvens ar nuvys, priklauso nuo abiejų partnerių. Nepagarba vienas kitam apnuodija dirvą, iš kurios mėgina prasikalti meilė. Puoselėkite tą jos daigelį, ir tada išaugs gražus medis.


Kuo geresnė būsiu, tuo stipriau mane mylės


Vaikas stengiasi dėl to, kad nori mamai būti pats geriausias. Jos pagyros, patenkinta veido išraiška tik dar labiau sutvirtina mintį: jei nori būti mylimas, reikia įtikti. Tik ar suveiks šis principas vyro atveju? Ne, nes jis - ne tavo mama, o būti mylimai ir būti gerai - tikrai ne tas pats. Suprask, tau vadovauja vaikiški stereotipai, todėl laikykis išmintingo balanso tarp „imti“ ir „duoti“


Vyrų ko nors prašo tik barakudos


Dažnai bijome pasirodyti materialistės, todėl nesikreipiame pagalbos į partnerį. Mums nepatogu prašyti, viską darome pačios - nes taip jau esame auklėtos, nes nenorime sulaukti kaltinimų, esą pačios nieko nesugebame. O paskui stebimės: kodėl jis išėjo pas kitą - ne tokią stiprią ir savarankišką? Tačiau adekvatus vyras jaučia poreikį rūpintis mylimąja, ją ginti. Jis nori, kad ji būtų laiminga, - tik laukia iš jos ženklo, kaip tai padaryti. Nebijok išsakyti savo troškimų, poreikių, nes kiekviena harmoninga sistema (santykiai - taip pat) yra grįsta mainais.


Mylintis žmogus mane turi suprasti be žodžių


„Na, kodėl aš turiu ką nors aiškinti, kai ir taip viskas aišku“ - piktinasi moteris vyru. Todėl, kad jis - ne mama, kuri supranta kūdikį vos šiam suniurzgėjus. Juk dažnas vyras nesuvokia net savo emocijų, o tu dar nori, kad be žodžių suprastų ir tavąsias. Vyrai yra kitokios prigimties, todėl reikalauti iš jų moterims būdingų bruožų, švelniai tariant, neadekvatu. Jei tau ko nors reikia, nelauk, kol jis susiprotės, - aiškiai pasakyk. Nes jis - tikrai ne telepatas.


Mes visada turime būti drauge. Ir jokių paslapčių


„Visur ir visada dviese“ - galime girdėti idealizuojant santykius. Tačiau tada nelieka jokių ribų, partneriai tarsi susilieja, praranda individualybę. Meilei reikia distancijos ir tam tikros laisvės, kitaip ji virsta liguista abipuse priklausomybe ir... ilgai nebetveria. Jei atkakliai mėgini su vyru tapti viena nedaloma visuma, gali būti, kad tavo problema - pažeista savivertė, nepakankamas savojo „aš“ vertinimas. Išspręsti šią bėdą turi savarankiškai, neįtraukdama į tai antrosios pusės ir judviejų santykių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis