Intymūs merginų klausimai ir atviri mūsų atsakymai

Jei norisi kažką sužinoti, bet nejauku apie tai kalbėti garsiai, klausk mūsų! COSMO atsakys be jokių užuolankų ir pilstymų iš tuščio į kiaurą. 

Man patinka vienos nakties nuotykiai, tačiau kitą dieną po jų visada apima liūdesys. Kaip sustabdyti šį užburtą ratą?


Lengva pasijusti superseksualiai, kai apimta aistros plėši nuo savęs drabužius ką tik sutikto žmogaus akivaizdoje. Kinsey instituto atliktų tyrimų duomenimis, tas susijaudinimas ir padeda numalšinti nejaukumą, kylantį dėl tokio atvirumo iš esmės nepažįstamam žmogui.


Deja, yra ir kita medalio pusė: per tą pačią laukinę aistrą nesugebi priimti racionalių sprendimų. Kai poveikis baigiasi, užplūsta abejonės ir gėda (beje, moterys ją patiria dažniau nei vyrai). Jei nori nutraukti šį ratą, paklausk savęs: ar tai suteikė man pasitenkinimo? Ar mylėčiausi su tuo žmogumi, jei tai nebūtų vienos nakties nuotykis? Atsakymai padės susidėlioti veiksmų planą kitą kartą, kai ir vėl kils minčių permiegoti su nauju nepažįstamuoju. 


Kaip man įkalbinti vaikiną išbandyti naujų pozų?


Galimi du būdai. Vienas - prie mėgstamo gėrimo taurės kavinėje ar bare, kur gali pasakyti: „Labai norėčiau išbandyti X“, arba: „Ar tu ne prieš, jei pamėgintume Y?“ Tada tai neskambės kaip reikalavimas - atvirkščiai, pakurstys malonius šiurpuliukus keliančią laukimo įtampą.


Antras būdas - perimti viską į savo rankas tiesiogine to žodžio prasme. Nori, kad labiau glamonėtų krūtis? Imi jo delnus ir glaudi prie jų. Nori atsidurti viršuje? Pradėk suktis - jis pagaus mintį.


Kartais aš būnu susijaudinusi, tačiau visai nesudrėkstu. Ką tai reiškia?


Sausra ten, apačioje, gali staiga prasidėti dėl daugybės priežasčių. Nesinervink ir nesigraužk, tokie dalykai tarp moterų tikrai ne naujiena ar retenybė. Būna, kad emociškai susijaudini, tačiau tai niekaip nepaveikia makšties lubrikacijos. Dėl įvairiausių dalykų - nuo kontraceptinių tablečių sukeltų hormoninių pokyčių iki maitinimo krūtimi ar raminamųjų vartojimo. Situaciją galima paprastai pagerinti - reikia tik kelių lašų silikoninio lubrikanto (jis laiko ilgiau nei vandeniniai), gali juo pasitepti ir prieš preliudiją.


Norisi sužinoti daugiau? Tuomet rekomenduojame tau paskaityti 5 dalykai, kurių vyrai labiausiai bijo pirmą kartą su tavimi mylėdamiesi arba 6 intymūs merginų klausimai ir atviri mūsų atsakymai

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis