3 santykių eksperto patarimai, kaip atrodyti patrauklesne vyrams

Jokių trumpų sijonėlių ir gilių iškirpčių - tokias banalybes palikime tolimoje praeityje. Geriau paskaityk, ką kiekvienai moteriai pataria santykių ekspertas Matthew Hussey. Jis tikrai žino, kas traukia vyrus!

1. Parodyk jam skirtingas savo puses. Aš tai vadinu „unikalia sąjunga“. Atrask savyje dvi išskirtines, priešingas savybes, kurias turi tikrai ne kiekviena - tai ir yra unikali sąjunga. Toks neįprastas savybių derinys suteikia mums įdomumo, traukia aplinkinius ir skatina norą geriau mus pažinti.


2. Skirk dėmesį tiems, kurie rodo dėmesį tau. Moterys pernelyg dažnai stengiasi dėl tų vyrų, kuriems jos nėra įdomios. Kam investuoti į žmogų, kuris nieko gero tau neduos? Šalia tokio vyro niekada nesijausi pakankamai įdomi, geidžiama ir patraukli. Gyvenime visuomet reikia elgtis atvirkščiai - galvok ne apie tai, koks žmogus tau patinka, galvok apie tai, kokiam žmogui tu patinki ir kiek jis pasiruošęs dėl tavęs stengtis.


3. Svarbiausias dalykas norint atrodyti patraukliau vyro akyse - turėti turiningą gyvenimą už santykių. Tai šimtaprocentinis saugumas, jei kas nors santykių srityje pasisuktų ne ta linkme. Kai žinai, kad gali praleisti nuostabų vakarą su simpatišku vyru ir kitą dieną tiesiog linksmintis su draugais, eiti į sporto klubą ar veikti kažką kito, nesukant sau galvos apie tai, ką dabar veikia jis - tai nuostabu. Toks ir turi būti tavo gyvenimas, jei nori būti įdomi kitiems žmonėms, tame tarpe ir jam. 


Nori sužinoti daugiau Matthew patarimų apie santykius? Tuomet rekomenduojame paskaityti 5 esminės klaidos, kurias bendraudamos su vyrais daro moterys arba 4 dalykai, kuriuos daro tik įsimylėjęs vyras

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis