Tas kvailys dar bandė trinti žinutes... - 5 merginos apie tai, kaip pagavo savo neištikimus vaikinus

Net ir patys gudriausi anksčiau ar vėliau praranda budrumą ir per daug atsipalaiduoja. O tuomet ir išaiškėja slapčiausios nuodėmės. Apie ką šį kartą? Apie dvigubus žaidimus - su viena realybėje, su kita - virtualiai.

Kartu buvome 3 metus. Pastebėjau, kad jis nuo manęs atitolo, rečiau pasakoja, kas vyksta jo gyvenime. Vieną dieną kažkokia mergina man parašė bendraujanti su mano vaikinu pažinčių svetainėje. Ji atsiuntė nuorodą į jo profilį, kad pati įsitikinčiau. Negalėjau su juo susitikti gyvai, todėl paskambinau telefonu, o jis pradėjo verkti ir aiškinti, kad pats nežino, kodėl taip pasielgė. Mhm, nežino. Tą pačią minutę nutraukiau santykius.


6,5 metų susitikinėjau su vyru, kuris nuolatos sėdėdavo pažinčių svetainėse. Jis to neslėpė, bet tikino, kad virtualios pažintys niekada nepersikėlė į realų gyvenimą. Visi jo pažįstami lygiai taip pat sėdi pažinčių svetainėse ir bendrauja su kitais žmonėmis, esą šiais laikais tai visiškai normalu. Vieną kartą nusprendžiau susikurti netikrą profilį ir parašiau savo vaikinui. Jis siuntinėjo man savo nuotraukas, kurias dariau aš pati! Nežinau, gal jis ir neidavo susitikti su tomis merginomis, bet pagaliau susivokiau, kad man tikrai nereikia vyro, negalinčio gyventi be savo virtualių draugių.


Jo telefone pamačiau pažinčių svetainės programėlę, kurios anksčiau tikrai nebuvo. Kokio velnio merginą turinčiam vaikinui gali reikėti siųstis pažinčių programėlę? Atsidariau ir pamačiau dešimtis susirašinėjimų su kitomis. Visi prasidėdavo klausimu: „Tortas ar keksas?“ - vienu iš tų, kuriais rekomenduojama pradėti neįpareigojantį pokalbį. Kitą dieną dalyvavome jo draugo gimtadienyje. Kai 00:00 į kambarį įnešė tortą, atsisukau į jį ir paklausiau: „Tortas ar keksas?“. Jis iškart viską suprato.


Kai pradėjome susitikinėti, abu išsitrynėme savo anketas pažinčių svetainėse. Tačiau po to pastebėjau, kad jis ir vėl ten užsiregistravo. Pati susikūriau netikrą anketą ir jam parašiau. Kitą dieną nusprendžiau nebežaisti ir atvirai išsakiau savo nepasitenkinimą, atseit draugė pamatė jo nuotrauką ir parodė man. Jis prisipažino, kad iš tiesų prieš kelias dienas susikūrė anketą, nes nuobodžiavo, bet niekada nebuvo man neištikimas ir tuojau pat ją ištrins. Spėk. Tą patį vakarą į mano netikrą anketą jis atsiuntė širdelę ir pasiūlė susitikti.


Išėjusi iš dušo pamačiau draugės žinutę, kurioje - mano draugo anketa vienoje pažinčių programėlėje. Ji pranešė su juo susirašinėjusi vos prieš kelias minutes. Prispaudžiau jį prie sienos, bet jis bandė teisintis, kad tai tėra lažybos su kolega, kuris sulauks daugiau dėmesio. Pasakiau, kad jis susirašinėjo su kita vos prieš 5 minutes ir paprašiau parodyti savo telefoną. Tas kvailys dar bandė trinti žinutes tiesiai man prieš akis. Buvo graudu žiūrėti. 


Smalsu paskaityti daugiau? Tuomet rekomenduojame tau 10 TOP frazių, kurias labai mėgsta kartoti neištikimi vyrai arba Psichologė atskleidė 5 pagrindines priežastis, kodėl moterys būna neištikimos

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis