Vyrų išpažintys: tos nakties gėdos neįmanoma pamiršti...

Jei ir tavo gyvenime nutikę dalykų, dėl kurių žandai dar dabar rausta, gali nepergyventi. Kitiems irgi visko būna!

Buvau dar visai jaunas ir nepatyręs, todėl bet koks artimesnis kontaktas su mergina man buvo kažkas TOKIO. O būtent ta mergina tikrai nebuvo iš droviųjų. Susipažinome draugų vakarėlyje, kartu gurkšnojome, bučiavomės, ji pakvietė mane į kitą kambarį. Užrakino duris, nuvilko mano marškinėlius ir pagriovusi ant lovos apsižergė. Už durų garsiai grojo gana erotiška daina ir ta mergina savo klubais judėjo į taktą, tarsi imituodama lytinį aktą. Kad ir kaip bandžiau nukreipti savo mintis, niekas nepadėjo - baigiau be jokio sekso. Buvo labai gėda, todėl sugalvojau kažkokį kvailą pasiteisinimą ir pabėgau iš ten. Nežinau, ar mergina suprato kas iš tiesų ten nutiko. 


Dar mokyklos laikais buvau nusižiūrėjęs pačią gražiausią ir, savaime suprantama, sunkiausiai pasiekiamą merginą. Per vieną klasiokų vakarėlį man pagaliau pavyko atkreipti jos dėmesį. Tikėjausi kitokios nakties pabaigos, bet apsiribojome tik bučiniais. Kitą dieną mokykloje manęs laukė tikras pragaras - visi juokėsi ir vienas kitam pasakojo apie mažą mano daikčiuką tarp kojų. Pasirodo, ta mergina paskleidė gandus po visą mokyklą tam, kad atkeršytų už savo draugę, su kuria porą savaičių susitikinėjau. Pats kaltas. Keliams draugeliams papasakojau, kad jos silikoninis liemenukas du kartus didesnis nei reali krūtinė. Gavau atgal ko nusipelnęs. 


Tai buvo mano pirmas kartas. Taip stipriai jaudinausi, kad nesugebėjau normaliai užsidėti prezervatyvo - jis išsivyniojo tik iki pusės, bet nenorėjau pasirodyti nevykėliu, todėl nieko nepasakiau. Po visko supratau, kad prezervatyvas kažkur dingęs. Reikėjo merginai kažkaip pasakyti, kad jis pasiliko jos makštyje... Kai prisimenu tą akimirką, man iki šiol visas kūnas iš baimės sustingsta. 


Smalsu paskaityti daugiau? Galbūt tau patiks Vyrų išpažintys: ji išdarinėjo tokius dalykus, kad negaliu pamiršti... arba 9 neištikimų vyrų išpažintys: tikroji tiesa, kodėl aš tai padariau

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis