3 variantai, kad „atbula jojikė“ būtų dar karštesnė

Naujiems tavo ir jo seksualiniams atradimams!

Atbulos jojikės poza - viena mėgstamiausių vyrų tarpe, tačiau ne mažiau malonumo ji gali suteikti ir moterims. Dėl neįprasto įsiskverbimo kampo šioje pozoje kai kurioms merginoms lengviau pasiekti orgazmą, tad būtinai ją išmėgink ir pati, nebijodama eksperimentuoti ir atrasti tau labiausiai tinkančius atbulos jokikės pozos variantus.


Shutterstock


Beveik klasikinis, tik kur kas patogesnis atbulos jojikės pozos variantas. Apsižerk mylimąjį ties klubais, atsukusi jam nugarą, tačiau nesėdėk ant jo tarsi ant balno, o pasilenk į priekį, išsiriesdama kaip katė. Jeigu mylitės lovoje, pėdomis gali remtis į lovos galą - taip judėti ir išlaikyti ritmą bus dar lengviau. Jei pavargsi, šiek tiek kilstelėk klubus ir leisk padirbėti savo mylimajam!  


Shutterstock


Ši poza - tarpinis variantas tarp šuniuko ir atbulos jojikės, o tu juk žinai, kad vyrai dievina ir vieną, ir kitą. Didžiausias pozos privalumas tas, kad galite lengvai keistis iniciatyva - jei partneris nuleis sėdmenis ant žemės, judesių kontrolė pereis į tavo rankas. Poza skirta maksimaliam tavo ir jo pasitenkinimui. Itin gilus įsiskverbimas garantuotas!


Shutterstock


Įdomus ir kiek netradicinis variantas, kuomet moteris sėdi ne ant vyro, o už jo. Žvelk į aukščiau esantį paveiksliuką - tavo mylimasis turėtų atsigulti ir suriesti kojas link krūtinės, tuo tarpu tau reikėtų įsipatoginti maždaug ties jo šlaunimis. Kad būtų patogiau, gali klūpėti ant kelių - taip bus paprasčiau išlaikyti pusiausvyrą ir judėti. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis