Moterys atskleidė, kokie dalykai jas labiausiai nuvilia lovoje

Vyrams tai gali būti labai netikėta!

Dydis ne taip jau svarbu – kartojama kaip mantra kone kas antrame straipsnyje seksualinio gyvenimo tema, bet ar tikrai? Su mylimu žmogumi galbūt ir taip, juk myli ne dėl dydžio! Bet jeigu kalbėtume apie vienos nakties nuotykius, mažas agurkėlis žemiau juostos gali ir nuvilti.


Bent jau taip prisipažino didžioji dalis moterų, dalyvavusių anoniminėje Forktip apklausoje. Vyrų ir moterų buvo prašoma papasakoti, kas juos labiausiai nuviltų lovos reikaluose. Štai ir paaiškėjo didžioji tiesa: du labiausiai moteris nuviliantys dalykai – tai pernelyg mažas penis ir per greitas baigimas. Trečioje ir ketvirtoje vietoje liko ne tokie reikšmingi, tačiau daugumą iš vėžių išmušantys dalykai – pernelyg dažnas pozų kaitaliojimas ir keisti vyro skleidžiami garsai sekso metu.


Mieli vyrai, atkreipkite į tai dėmesį – jei manėte, kad 10 skirtingų pozų per naktį parodys jūsų profesionalumą, tai nieko gero iš to nebus. Moterims sunku patirti pasitenkinimą nuolatos keičiant pozą ir ritmą. Palikite tokius eksperimentinius lovos žaidimus ateičiai. O pačioje pradžioje kur kas geriau paprasčiau, bet užtikrintai!


Tiems, kurie negali išsirinkti iš pozų gausybės, atskleisime paslaptį - šuniuko, misionieriaus ir jojikės - šios trys sekso pozos daugumai moterų atrodo labiausiai jaudinančios ir tinkamiausios pirmiems kartams. Ir nereikia bijoti, kad bus pernelyg standartiška ir per daug nuobodu. Net ir pačias paprasčiausias pozas visuomet galima paįvairinti! Nori sužinoti kaip? Žvelk žemyn!


Misionieriaus pozos gerbėjams: 4 variantai, kuriais suteiksi jai daugiau malonumo

Mėgėjams šuniuku: 20 pozų, kaip tai padaryti įdomiau

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis