Vyrų išpažintys: pamačius, ką jinai padarė, plaukai piestu atsistojo

Moterys moka daryti staigmenas – mūsų vyrukai tą drąsiai galėtų patvirtinti, tik tos staigmenos toli gražu ne visuomet malonios. Kelios istorijos iš vyrų lūpų!

Nusitempti mane į parduotuves apsipirkti – misija neįmanoma. Tad mano mergina nusprendė man padaryti staigmeną – išmetė kone visus mano rūbus ir vietoj jų tvarkingai sudėjo naujus. Įsivaizduokit: ryte ateinu rengtis, traukiu kelnes ir nesuprantu iš kur jos čia atsirado. Iš senų drabužių liko gal tik keli marškinėliai. Bet ne tai blogiausia – tarp savo senų, išmetimui paruoštų daiktų, buvau paslėpęs sužadėtuvių žiedą, kuris iškeliavo į konteinerį kartu su visais drabužiais. Buvau labai įsiutęs – tylėti ir neatskaityti moralo sunku, pasakyti ir sugadinti staigmeną irgi ne variantas. Vakare nusiraminau, nupirkau paprastą žiedelį ir piršdamasis papasakojau visą tikrojo žiedo istoriją.


Grįžus namo manęs laukė staigmena – besišypsanti mano draugė, rankose laikanti nėštumo testą. Norėčiau pasakyti, kad nustebau gerąja to žodžio prasme, bet ne – buvau įsitikinęs, kad mudu saugomės, nes kol kas nesame pasiruošę turėti vaikų. Nenorėjau jos įskaudinti todėl tik užuolankomis paklausiau, kaip čia taip gavosi. Pasirodo, kažkada akivaizdžiai gerokai padauginęs alkoholio leptelėjau, kad jau norėčiau turėti vaikų. Mergina tą pokalbį priėmė rimtai ir nustojo gerti kontraceptines tabletes, man apie tai nepasakiusi.


Gimtadienio proga iš savo merginos gavau tikrai labai įspūdingą dovaną – lėktuvo bilietus į Tailandą. Bėda ta, kad pirkdama ji net nepagalvojo pasidomėti ar būtent tomis datomis aš būsiu laisvas ir nupirko kelionę per patį egzaminų įkarštį. Blogiausia, kad bilietai buvo pirkti su kažkokia akcija, todėl be galimybės juos grąžinti. Buvau tikrai labai piktas. Gal dėl to, kad į kelionę labai norėjau važiuoti, bet praleisti 3 egzaminų tikrai negalėjau sau leisti.


Stipriai susipykau su savo gyvenimo moterimi – kaip ir visuomet viskas prasidėjo nuo smulkmenų, o baigėsi abipusiais kaltinimais. Gerokai apkoliojome vienas kitą. Trenkiau durimis ir išėjau rėkdamas, kad toks jos elgesys manęs visai nebestebina. Net mašinos užkurti nespėjau. Jinai jau stovėjo prie padangų, rankoje laikydama virtuvinį peilį. Pradėjau rėkti, kad net nebandytų, bet jau buvo per vėlu – peilis taip ir liko styroti padangoje. Jinai tiesiog apsisuko ir ramiai nuėjo murmėdama: „Matai, nebestebina jo...“ Dabar prisiminę šitą konfliktą juokiamės, bet žiūrint iš šalies viskas turėjo atrodyti kraupiai. 


Nori pasidalinti savo istorija? Spausk žemiau „Parašyk redakcijai“ ir atsiųsk ją mums!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis