Psichologė atskleidė, kokie žodžiai emociškai pririša vyrą prie moters

Emocinis ryšys prasideda nuo žodžių, todėl norinčioms labiau suartėti su partneriu, psichologė siūlo prisijaukinti kelias magišką poveikį turinčias frazes.

Yra moterų, traukiančių vyrus kaip magnetas – jos gražios, pasitikinčios savimi, seksualios ir velniškai geidulingos. Tačiau vieni santykiai keičia kitus, o asmeninės laimės sukurti taip ir nepavyksta. Yra ir kita moterų kategorija – tos, kurios galbūt neišskiria savo grožiu ir nespinduliuoja geidulingumu, tačiau šalia jų vyrai jaučiasi tiesiog laimingi.


Kad ir kaip vertintume grožį ir seksualumą, tai ne tos savybės, kurias vyrai vertina rinkdamiesi moterį visam gyvenimui. Šiuo atveju kur kas svarbesnį vaidmenį atlieka emocinis fonas – tai, kaip jaučiamės būdami šalia partnerio, kokį tarpusavio ryšį sugebame sukurti.


Emocinis ryšys prasideda nuo žodžių, todėl norinčioms labiau suartėti su partneriu, psichologė siūlo prisijaukinti kelias magišką poveikį turinčias frazes. Iš pirmo žvilgsnio jose nėra nieko ypatingo, tačiau šios frazės tikrai veikia.


Palaikymo frazės ir lašeliu pasididžiavimo


Kai kuriais atvejais vyrų ego būna kur kas stipresnis nei moterų, todėl vyrams labai svarbu girdėti savimeilę paglostančius komplimentus. „Tu toks protingas, aš apie tai net nepagalvojau“ - nebijok jo pagirti, parodyti, kad kažkurioje srityje jis pasirodė puikiai. Tik nepersistenk – girti už kiekvieną mažmožį nebūtina.


Frazės, rodančios išskirtinį pasitikėjimą


„Galiu tai papasakoti tik tau“ - frazė, rodanti tavo išskirtinį pasitikėjimą antrąja puse. Toks atvirumas santykiuose rodo tvirtus ir rimtus jausmus, savotiškai įpareigoja antrąją pusę tavęs nepavesti. Priešingu atveju, kuomet antroji pusė nusprendžia tau atsiverti ir nuoširdžiai pasikalbėti, įsimink šias palaikymo frazes, kurias jis tikrai norės išgirsti: „Aš visada tavo pusėje“ arba „Jei norėsi apie tai pasikalbėti, aš visada tavęs išklausysiu“.


Frazės, parodančios tavo antrosios pusės išskirtinumą


„Aš dar niekada nesijaučiau tokia laiminga“ arba „Niekada iki šiol to nebandžiau, bet su tavimi noriu išbandyti“ - labai stiprios frazės, rodančios tavo pasitikėjimą partneriu ir jo išskirtinumą, gebėjimą tau suteikti tai, ko iki šiol nesugebėjo duoti niekas kitas. Kiekvienam vyrui būtų malonu tai išgirsti.


Tavo prisirišimą rodančios frazės


„Aš tavęs labai pasiilgau“ - keli paprasti žodžiai, galintys pažadinti stipriausias emocijas. Ir visai nesvarbu, nesimatėte savaitę ar tik kelias dienas. Kiekvienam vyrui bus malonu girdėti, kad jis tau reikalingas.


Frazės, rodančios tavo jausmus


Visai nebūtina sakyti skambių meilės žodžių, Kartais kur kas daugiau reiškia paprasti ir nuoširdūs prisipažinimai: „Man taip gera atsibusti ryte šalia tavęs“, „Jaučiuosi taip ramiai, kai tu laikai mane apkabinęs“ - tai švelnūs ir jaukūs žodžiai, nevalingai skatinantys vyrą dar labiau tavimi rūpintis ir dar stipriau tave globoti. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis