5 dalykai, kurių vyrai labiausiai bijo pirmą kartą su tavimi mylėdamiesi

Po abejingumo kauke slepiasi jautrios ir pažeidžiamos sielos. Tad gali būti tikra - jis išgirs absoliučiai kiekvieną lovoje pasakytą tavo žodį. Ir neduok Dieve tai bus kritika. Vyrai to gal ir neparodo, bet išgyvena labai sunkiai! Taip ir gimsta didžiosios sekso baimės.

Jei nori neužminti mylimajam ant nuospaudos, turi žinoti, kur ji yra. Štai 5 dažniausiai pasitaikančios intymios vyriškos baimės.


1 - kažkas ne taip bus su jo apatiniais. Taip taip, ne tu viena kasdienai renkiesi tai, kas patogu, bet gal visiškai neseksualu. Vyrai nėrinių gal ir nenešioja, bet visuomet suka sau galvą dėl to, kaip atrodo jų kelnaitės - ar tik nebus kur apsitrynusios ar suplyšusios.


2 - viskas bus tiesiog tragiškai. Jo technika strigs, tu neįvertinsi jo meistriškumo, gal visa tai pernelyg užsitęs, o gal baigsis per anksti... Blogiausia, jeigu jo draugužis nuspręs patingėti nepaisant visų pastangų. Aišku, tokių dalykų pasitaiko kiekvienam, bet kažkaip nuo to visai nepalengvėja. Ką gi, visiškai pagrįsta baimė.


3 - kaip teisingai kalbėti apie apsisaugojimo priemones? O kas, jeigu pasimatymas eisis gerai, tačiau jam iš kišenės išsitraukus gumytę tu įsižeisi: „Aha, buvai tikras, kad su tavim permiegosiu?“ Arba jeigu jis prezervatyvo neturės, o tu vėl įsižeisi, esą jam visiškai vienodai rodo.


4 - ar jis tikrai toks geras lovoje, kaip pats galvoja? Gal visos moterys, su kuriomis jis buvo, tiesiog apsimetinėjo. Gal jis tik mano, kad yra erelis lovoje, o iš tiesų viskas labai blogai?


5 - jo penis tavęs visai nesužavės. Idealiu atveju būtų gerai išgirsti, koks jis didelis ir kaip tau gera. O jeigu tau visai nebus gera? Baisiausia, kas gali nutikti - jei tu net nesuprasi, ar jis jau viduje. Imsi ir paklausi: „Nesuprantu, ar tu jau manyje?“ - tokio smūgio jis tikrai neatlaikytų.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis