6 intymūs merginų klausimai ir atviri mūsų atsakymai

Jokių pilstymų iš tuščio į kiaurą! Jei tave neramina intymus gyvenimas, tačiau nežinai su kuo apie tai pasikalbėti - klausk mūsų. Visuomet pasistengsime atsakyti ir patarti.

Kaip geriau - iš karto po sekso apsiprausti ir nusišlapinti ar galima ilgiau pagulėti lovoje apsikabinus?


Galite apsikabinę pagulėti, išskyrus vieną bet: nedelsk, jei esi linkusi į šlapimo pūslės ar šlapimtakių infekcijas. Tokiu atveju tualete turėtum apsilankyti ir prieš seksą, ir po jo. Kodėl? Tai susiję su tavo anatomija. Šlaplė, makštis ir tiesioji žarna yra labai arti viena kitos, todėl yra didelė tikimybė, kad po sekso bakterijų pateks į šlaplę. Štai kodėl nusišlapinusi ir prieš seksą, ir po jo arba apsiplovusi makštį vandeniu su švelniu muilu gali išvengti gresiančių nemalonių pojūčių ir skausmo. 


Kai mylimės, vaikinas kyšteli man į užpakalį pirštą. Ar jis to tikisi ir iš manęs?


Gal. „Liesdami kitą dažnai tari rodome, kur patys norime būti liečiami“, - teigia seksologas Loganas Levkoffas. Tačiau tai nėra absoliuti taisyklė. Gali būti, kad tu tiesiog keli vaikinui nežabotą geismą. Bet kuriuo atveju pokalbis apie pirštus ir tiesiąsias žarnas nebūtinas. Pakaks, jei per glamones pirštu perbrauksi vaikinui per tarpvietę - tą plotelį tarp sėklidžių ir išangės. Stebėk, kaip jis reaguos, ir atitinkamai elkis. Kartais per seksą vaikinas iš manęs „išslysta“. Gal yra kokios nors saugesnės sekso pozos?


Pirmiausia sakyk, gal naudojate lubrikantą? Jei taip, gal tepate jo per daug, todėl varpai tavo makštyje tampa pernelyg slidu. Jei situacija niekaip nesusijusi su lubrikantu, pamėginkite seksologės Jill McDevitt siūlomą pozą „X Marks“. Tai įdomi misionieriaus variacija. Atsigulk aukštielninka ant lovos krašto. Kojas iškelk į viršų ir sukryžiuok per kelius (kad kojos sudarytų X raidę). Mylimasis tegul į tave įsiskverbia atsistojęs šalia lovos ir prilaikydamas tavo kojas. Per tokią sueitį bus standžiau apglėbta jo varpa, o tu jausi stipresnes frikcijas. Beje, ši sekso poza labai tinka ir tuo atveju, jei vaikino penis mažas ar tiesiog mažesnis nei vidutinio dydžio. 


Kai pasimylime naudodami prezervatyvą, visada porą dienų jaučiu iš ten sklindantį latekso kvapą. 


Tai tikrai normalu ir, ko gero, nieko baisaus, jei nėra kitų simptomų, kurie rodytų infekciją ar alergiją lateksui - paraudimas, pasikeitusios išskyros. Tačiau vis tiek patartina artimiausiu metu pasikonsultuoti su ginekologu. Kol pas jį eisi, naudok švelnias bekvapes intymios higienos priemones, kurios numalšins latekso kvapą. Jei taip nutiko pirmą kartą ir kvapas net nusiprausus nedingsta, gali būti, kad makštyje liko gabalėlis prezervatyvo. Neišsigąsk, kartais taip nutinka: prezervatyvai gali neišlaikyti aliejaus pagrindo lubrikantų ar naudojamų spermicidų ir plyšti. Bet tokie atvejai labai reti. Vis dėlto, kaip jau sakėme, visus nuogąstavimus ir spėliones gali išsklaidyti ginekologas


Vaikinas nori „baigti“ man ant veido ir aiškina, kad tai netgi naudinga odai. Man skamba kaip visiška nesąmonė. 


Žmogaus sperma tikrai neturi nieko bendra su SPA ir veido kaukėmis. Dermatologai net įspėja, kad tokia praktika išvis nereikėtų užsiimti, juolab jei nesi tikra, kad vaikinas neserga jokiomis infekcinėmis ligomis. Jei kalbėtume apskritai, tavo veido odai tinka kremai su hialurono rūgštimi, kurios spermoje tikrai nėra. 


Kelis mėnesius nesimylėjau ir nutariau išmėginti vibratorių. Tačiau man labai skaudėjo. Ar mano makštis pasikeitė? Gal sumažėjo? 


Ne, ji tikrai nesumažėjo, tačiau jei ilgiau nesimylėjai, tavo makšties raumenys gali instinktyviai susitraukti prieš bet kokį įsibrovėlį - nesvarbu, tai būtų varpa, sekso žaislai ar pirštas. Pamėgink patepti lubrikantu tamponą, įsikišti į makštį ir palaikyti 5 minutes. Taip mankštink makštį savaitę, rinkdamasi vis didesnį tamponą. Netrukus makštis vėl bus pasirengusi. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis