Santykių ekspertas: 5 esminės klaidos, kurias bendraudamos su vyrais daro moterys

Pasimatymų guru Matthew Hussey atskleidžia dažniausiai pasitaikančias santykių klaidas, kurias tikrai nesunkiai galima ištaisyti!

Pastebėti savo klaidas ne visuomet taip jau paprasta! Tad atkreipk dėmesį, ką sako santykių ekspertas Matthew - jis turi tikrai neblogų ir kiekvienai iš mūsų praversiančių patarimų, kad santykiai būtų dar geresni.


5 santykių klaidos


Elgiesi su juo kaip su vaiku. 

Kartą per pasimatymą mergina paklausė, kuo užsiimu. Atsakiau, kad įkūriau kompaniją, kuri padeda moterims geriau suprasti vyrus. Kaip reagavo mergina? „Oi, kaip miela!“ Mielu mane vadindavo auklė, kai man buvo septyneri. Ištaisyti šią klaidą labai lengva: žodį „miela“ pakeisk į „seksualu“ ir vaikinas pasijus kaip Džeimsas Bondas. 


Abejoji jo vyriškumu

Tarkim, jis nenori sušlapti naujų batų, o tu rėži: „Nebūk boba“. Tau ši frazė atrodo neutrali, tačiau labai abejoju, ar ir vaikinas taip mano. Tikrai nesakau, kad privalai saugoti trapų vyro ego po 24 valandas septynias dienas per savaitę, tačiau įvertink, kiek išloštum, jei šalia tavęs vaikinas jaustųsi kur kas vyriškesnis nei šalia kitų. 


Mėgini visur pasirodyti geriau nei jis

Jis užsimena, kad lankėsi Kinijoje, o tu iš karto pasigiri mačiusi ne tik Kiniją, bet ir dar penkias egzotiškas šalis. Įdomiausi žmonės atsiskleidžia pamažu. O flirto esmė - ne tik pasirodyti kuo geriausiai, bet ir pasistengti, kad tas, su kuriuo flirtuojama, jaustųsi gerai. 


Nepriimi jo komplimentų

Kartą mano draugas nuoširdžiai pasakė savo merginai: „Šiandien labai gražiai atrodai.“ - „Nenusišnekėk“, - susiraukė ji. Nuotaika ir vakaras buvo sugadinti, noras žarstyti komplimentus išgaravo. O juk būtų pakakę paprasčiausiai padėkoti: „Ačiū.“


Lauki jo žingsnio

Vaikinas pamato tave, ir tu jam labai labai patinki. O tada jis... nieko nebedaro, nes bijo. Padrąsink jį. Pasisveikink arba paklausk: „Esi čia bandęs kokteilių? Girdėjau, jie fantastiški.“ Viskas, štai flirtas ir prasidėjo!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis