Santykių ekspertas: 7 ženklai, kad šis vyras neplanuoja tavęs vesti

Mintyse jau matuojiesi nuotakos suknelę, o pasiūlymo tekėti kaip nėra, taip nėra. Nepulk spausti vaikino į kampą - gal jam tiesiog reikia daugiau laiko. Bet ir savo brangaus laiko veltui nešvaistyk - štai keli ženklai, kurie išduoda - vestuvėmis kol kas net nekvepia!

Jis niekada nekuria ilgalaikių planų, susijusių su tavimi


Žinai, kad kitą savaitę lyg ir eisite į kiną, bet apie bendras atostogas pavasarį ar vasarą nėra jokių kalbų. „Dar anksti apie tai galvoti“ - amžinas jo atsakymas, kai bandai rodyti iniciatyvą ir ką nors planuoji.


Jis nekalba apie jūsų ateitį


Kalba, žinoma, bet tik apie ganėtinai artimą ir nelabai rimtą. Jokių kalbų apie bendrus namus ar juo labiau vaikus. Jei pastebėjai, kad jo kalbose apie ateitį žodį „mes“ visuomet pakeičia „aš“ - nieko gero nelauk.


Tu beveik nepažįsti jo draugų


Kiekvienam turėti savo asmeninį gyvenimą ir draugus - visiškai normalu, tačiau rimtuose santykiuose visiškai atsiriboti nuo antrosios pusės kompanijos praktiškai neįmanoma. Nebent tavo antroji pusė pati pasistengia, kad tavęs jo draugų kompanijoje nebūtų. Kodėl? Atsakymas, matyt, gana akivaizdus.


Jis keičia temą, kai tu prabyli apie įsipareigojimus


„Aš šiandien toks pavargęs...“ arba „Gal pakalbam apie tuos dalykus kitą kartą, m?“ - ir taip kiekvieną kartą, kai tik kalba pasisuka apie vestuves ar tiesiog judviejų santykius. Bandydama kaip nors subtiliai prieiti prie šios temos greičiausiai nieko nepasieksi. Kartais geriau tiesiai šviesiai paklausti ir sužinoti tiesą. Tik turėk omenyje, kad tiesa gali būti ne labai maloni.


Jis kiekvieną kartą klausia „O kam?“


Pats klausimas iš tiesų geras ir atsakymą į jį turėtum žinoti. Kam tau reikalingos vestuvės? Kas tavęs netenkina dabartiniuose santykiuose? Kas pasikeistų, jeigu judu susituoktumėte. Tokie vaikino užduodami klausimai iškart leidžia suprasti, kad į tokius įsipareigojimus jis žiūri atsakingai ir skubėti neketina.


Jis netiki santuoka


Šiek tiek sudėtingiau, jeigu tavo mylimasis apskritai netiki santuoka. Jeigu jo įsitikinimai tikrai tvirti, neverta bandyti jų pakeisti - greičiausiai tik susigadinsi nervus, o ir santykiai bus sugriauti. Tokiu atveju belieka nuspręsti, ar galėsi būti su juo žinodama, kad to lemtingojo klausimo niekada taip ir neišgirsi.


Jis nesitaria su tavimi dėl savo ateities planų


Jis planuoja savo ateitį, bet tau apie savo planus pranešti nesiteikia. Tarsi tavęs jo gyvenime net nebūtų. Gali visai netikėtai sužinoti, kad jis kraustosi į naujus namus ar važiuoja kelioms savaitėms į šiltuosius kraštus. O tau nusistebėjus jis tik gūžtelės pečiais - atseit, nemaniau, kad tai labai svarbu. Akivaizdu, kad jis gyvena savo gyvenimą ir tu jame atlieki tik epizodinį vaidmenį. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis