Pamalonink jį atvirais vaizdais: 5 variantai, kurie atims jo žadą

Šios sekso pozos tikrai pakylės jį iki devinto dangaus!

Kiekviena sekso poza turi savų privalumų, bet šie penki variantai tikrai atims iš jo žadą. Nei vienas vyras neatsispirs tokiems atsiveriantiems vaizdams, tad nusiteik labai karštai nakčiai ir ne vienam raundui!


Shutterstock nuotr.


Pradėkite nuo preliudijos - leisk jam patyrinėti tavo kūną, pasimėgauti tuo, ką jis mato prieš savo akis. O tu pilnai atsipalaiduok ir leisk jam su tavimi pažaisti. Atkreipk dėmesį, kad visose šiose pozose vyrui paliekamas laisvas priėjimas prie slapčiausio tavo malonumo taško - klitoriaus - tad būtinai tuo pasinaudokite!Shutterstock nuotr.

Kai būsite pakankamai susijaudinę, pereikite naujų potyrių. Pirmiausia leisk iniciatyvą parodyti jam, tuomet ją perimk tu. Tegul tavo mylimasis atsiklaupia ant kelių ir kilstelėjęs tavo sėdmenis prisitraukia tave prie pat savo klubų. Tokia poza turi tris labai svarbius privalumus: visų pirma, tokioje padėtyje tavo dubens raumenys labiau įsitempia, todėl sukuriama stipresnė trintis, antra - įsiskverbimas maksimaliai gilus, trečia - visos grožybės tiesiai prieš akis, o vyrai juk myli akimis.


Išbandę šį variantą susikeiskite vietomis. Tegul tavo mylimasis patogiai atsisėda ant sofos (dar geriau, jei namuose turite sėdmaišį), o tu apsižerk jį ties klubais ir atsilošk atgalios. Lėtai judink klubus į priekį ir atgal, pasuk klubais ratus, su kiekvienu įsiskverbimu suteikdama jam naujus potyrius.


Shutterstock nuotr.

Mėgstantiems mylėtis visur, tik ne lovoje, turėtų patikti šie variantai - išbandyk ant virtuvinio stalo, skalbimo mašinos ar kur tik leis tavo fantazija. Pirmuoju variantu kojas iš pradžių laikyk iškeltas tiesiai ir suglaustas, o tuomet praskėsk į šonus (tą gali padaryti tavo mylimasis, prisilaikydamas tau už blauzdų ar šlaunų). Tavo rankos visiškai laisvos, tad glamonėk pati save, padovanodama jo akims dar įspūdingesnių vaizdų. Antruoju variantu mėgaukis giliais ir stipriais jo įsiskverbimais. Kad įsiskverbimo kampas būtų dar patogesnis, pėdomis gali atsiremti į mylimojo krūtinę.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis