4 moteriškos gudrybės, kaip pakreipti vyro elgesį tau palankia linkme

Tobulais vyrais negimstama - jais tampama. Ir tu gali padėti šiame sunkiame kelyje.

Jokių etikečių

Jei nuolat vadinsi jį tinginiu ir melagiu, vaikinas suvoks: tai - spaudas visam gyvenimui. Be to, jam dings bet kokia motyvacija stengtis ir keistis - o kam, jei tu šventai tiki, kad jis niekam tikęs. Suteik vaikinui galimybę pasitaisyti ir įrodyti, kad jis ne toks jau blogas: „Neatėjęs vakarienės pas mano tėvus, pasielgei egoistiškai. Bet juk tu toks nesi. Man labai daug reikštų, jei skirtum jiems laiko.“


Pasufleruok kryptį

Pirmuosius pasimatymus laikyk galimybe pasufleruoti jam, kokio elgesio tikiesi. Kuo puikiausiai tinka atviros, bet mandagios užuominos. Pavyzdžiui: „Viena svarbiausių vyro savybių - džentelmentiškumas. Man patiktų, jei praleistum pro duris mane pirmą.“ Gal jis ir neketino tavęs praleidinėti, bet dabar tai tikrai padarys. 


Įvertink jo pastangas

Kai vaikinas kažką gero dėl tavęs padaro (net jei tai būtų labai nereikšminga detalė), garsiai pasidžiauk: „Man labai patinka, kai tu manimi pasirūpini“. Ti nesumanyk šia gudrybe piktnaudžiauti. 


Nepriekaištauk, o pabrėžk savo jausmus

Jis siaubingai netvarkingas? Nepulk pamokslauti, tiesiog pasakyk savo standartus: „Aš noriu gyventi švariuose namuose. Suprantu, kad tau tai galbūt ne taip svarbu, tačiau tai svarbu man.“ Taip nemenkinsi vaikino ego, be to, jam bus mieliau padaryti tau malonumą, užuot pripažinus savo kaltę. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis