Iš vyro lūpų: 6 dalykai, kurių santykiuose neturi daryti moteris

(4)

Moterys santykiuose būtų kur kas laimingesnės, jei egoizmo turėtų bent jau tiek, kiek įprastai jo turi vyrai.

Neskaudink savęs per anksti susikurtomis iliuzijomis. Reikia mokytis mylėti realybę, o ne savo mintyse susikurtus idealius santykius. Nekurk planų į ateitį ir mėgaukis tuo, ką turi dabar. Tuomet nusivylimų santykiuose bus kur kas mažiau.


Atsikratyk noro rūpintis vyru ir nustok aplink jį šokinėti. Pačiam vyrui kur kas maloniau, kai santykiuose šalia jo - ne vargšė pelenė, o tikra karalienė. Pats metas jam išmokti pasirūpinti savo moterimi.


Neprarask savęs santykiuose, bent jau kol nežinai kur jie veda. Visuomet sau kartok, kad tavo gyvenimas ir tavo poreikiai - pirmoje vietoje. Pirmiausia tu, o jau tuomet jis. Vyras, kuriam tu esi reikalinga, niekur nedings ir visuomet tavęs lauks. Todėl niekada negalvok, kad kažko nepadariusi gali jo netekti.


Visuomet pasitikėk savo intuicija ir pirmaisiais ženklais. Jei jau dabar atkreipei dėmesį, kad tavo antroji pusė turi nelabai gerų charakterio savybių, nesitikėk, kad tai pasikeis. Tai tik dar labiau sustiprės. Neapgaudinėk savęs ir negaišk savo laiko su žmogumi, kuris anksčiau ar vėliau tave įskaudins.


Niekada neleisk vyrui švaistyti tavo laiko. Moterys pernelyg dažnai pasiryžusios aukotis ir laukti. Tačiau jei vienas iš partnerių turi aukotis - tai jau ne santykiai, o laukti gali nebent tik vyras. Jokiu būdu ne tu. Todėl jeigu jis su tavimi susitikinėja, tačiau ir toliau apsimetinėja nenorintis rimtų santykių - plačiai atverk jam duris ir parodyk kelią. Būk išdidesnė ir neleisk jam tavimi naudotis.


Nustok kompleksuoti ir save kritikuoti. Pradėk mylėti savo kūną ir vyro akyse tu būsi deivė. Ne krūtinės dydis ir liemens apimtis nulemia moters seksualumą. Seksualumas - tai sugebėjimas save pateikti, mokėjimas mėgautis pačiai savimi. Joks vyras negali tam atsispirti.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis