Santuoka pagal Zodiako ženklus: sužinok, kada tau tinkamiausias laikas tuoktis

(2)

Smalsu, kada būtų palankiausi metai santuokai, atsižvelgiant į Zodiako ženklą? Žvelk žemiau!

Ožiaragis

Atsakingieji ir disciplinuotieji Ožiaragiai iš prigimties pasirengę kurti santykius poroje, todėl partnerystei būna subrendę jau labai anksti. Niekas per daug nenustebtų, jei sulaukęs 20-25 metų Ožiaragis susituoktų ir susilauktų vaikų.


Vandenis

Mėgstantys laisvę Vandeniai gali ir visą gyvenimą nesusisaistyti vedybiniais saitais. Jie puikiai jaučiasi ir be oficialaus antspaudo pase. Na, o jei noras prisiekti amžiną meilę vis dėlto atsiras, greičiausiai tik perkopus 40-mečio slenkstį.


Žuvys

Žuvų ženklo atstovai jausmingi, gana stipriai įsimylintys ir prisirišantys. Tad nieko keisto, jeigu žengti šį žingsnį nuspręstų jauname amžiuje, sulaukę 25-27 metų amžiaus. Vis dėlto šiam ženklui geriau neskubėti - tinkamesnis laikas priimti sprendimą perkopus 30 metų slenkstį.


Avinas

Nekantriems Avinams visko norisi iš karto! Ištekėti taip pat. Tačiau toks spontaniškumas ir nebranda laimės neatneš. Geriau išlaukti iki 30–35 metų.


Jautis

Tvirtai ant žemės stovintis Jautis laukia partnerio, kuris puoselės tas pačias vertybes kaip ir jis: saugumą ir stabilumą. Toks partneris jų horizonte paprastai pasirodo apie 25 metus.


Dvyniai 

Dvi Dvynių puselės plėšysis tarp kūrybinės veiklos ir šeimyninių santykių. Suvokimas, kad šeima – pirmaeilis dalykas, dažniausiai ateina tik nuo 30 metų.


Vėžys

Vėžiai gana anksti subręsta rimtiems įsipareigojimams ir šeimos kūrimui. Kaip taisyklė, tai įvyksta sulaukus 22–23 metų. Ilgoms gyvenimo draugo paieškoms laiko nėra, todėl viskas įvyksta labai gretai.


Liūtas

Iki soties pasipuikavę visu savo gražumu, apie 30-35 metus Liūtai pradeda galvoti apie santuoką. Priimti sprendimo įprastai neskuba, nes nori būti tikri, kad šalia tikrai tinkamas žmogus.


Mergelė

Pirmiausia karjera, o tik po to asmeninių santykių kūrimas – būtent tokio eiliškumo besilaikydamos Mergelės susituokti įprastai neskuba. Dažniausiai palaukia bent jau 30-mečio.


Svarstyklės

Neryžtingosios Svarstyklės arba ilgai dvejoja ieškodamos balanso, arba susituokia labai anksti. Tad Svarstyklių gyvenime tokie sprendimai dažniausiai priimami periodais tarp 20-24 metų ir 35-40 metų.


Skorpionai

Aktyvūs ir užsivedę Skorpionai kartais priima skubotus sprendimus, dėl kurių neretai pasigaili. Tik apie 40 metus jie pilnai subręsta santykiams ir suvokia, kokio partnerio jiems tikrai reikia.


Šaulys

Avantiūristai Šauliai mėgsta išsišėlti, pakeliauti po pasaulį ir tik tada ryžtasi kurti jaukų šeimos židinį. Įprastai tam laikas ateina perkopus 30 metų slenkstį, kartais ir kiek vėliau.


Smalsu sužinoti daugiau? Siūlome tau paskaityti šiuos tekstus: 3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai pasiseks 2019 metais arba tarologinė 2019 metų prognozė visiems Zodiako ženklams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis