10 TOP frazių, kurias labai mėgsta kartoti neištikimi vyrai

(6)

Oi, kokių pasiteisinimų galima išgirsti, pagavus jį už rankos!

Niekas nesulaikys vyro santykiuose, jeigu jis nenorės juose būti - tą atsiminti turėtų kiekviena moteris, neištikimo vyro gyvenime atliekanti meilužės vaidmenį. Jeigu jis neišsiskyrė iki šiol, greičiausiai neišsiskirs ir vėliau. Todėl kad ir kiek pasiteisinimų jis sugalvotų, tikroji tiesa visuomet labai paprasta - jam taip patogiau.


Jokia moteris nenuvilios vyro, jeigu jis pats to nenorės - tą atsiminti turėtų kiekviena moteris, sužinojusi apie vyro neištikimybę. Todėl nesuk sau galvos dėl meilužės. Patikėk - jei ne šita, būtų buvusi kita. Verčiau pagalvok, ar tikrai nori būti su tokiu vyru.


O neištikimieji - tikri apsukruoliai. Jei bent kiek protingesnis, slaptus romanus tau už nugaros gali sukti metų metus. Pagautas tik apsimes nekaltu avinėliu arba priešingai - pasistengs tave įtikinti, esą būtent tu dėl visko kalta. Štai kelios tipinės frazės, ant kurių geriau nepasimauti!


1. „Savo nuolatiniais priekaištais ir nepasitikėjimu tu griauni mūsų santykius“

Santykius griauna neištikimybė, o ne priekaištai ir nepasitikėjimas. Visa tai tėra pigus manipuliacijos metodas, nukreipiantis kaltę į tave.


2. „Neprisigalvok nesąmonių“

Dažniausiai ši frazė naudojama su pakankamai giliu susierzinimu ir sudirgimu. Toks trumpas ir konkretus pareiškimas įprastai būdingas tiems, kurie ne kartą buvo neištikimi ir žino, kad geriau iškart užkirsti kelią tolimesnėms kalboms ir nesileisti į detales. Jei turi tvirto pagrindo teigti, kad jis tikrai tave apgaudinėjo, neleisk jam tavęs įtikinti, kad viską tik išsigalvojai.


3. „Mes tik draugai“

Viena populiariausių frazių. Bet juk tikras jo drauges greičiausiai puikiai pažinotum, tiesa?


4. „Mes tik susirašinėjome“

Nėra tokio dalyko, kaip „tik susirašinėjimas“. Yra tik dvi išimtys - susirašinėjimas su tikra drauge (kurią tu neabejotinai puikiai pažįsti) arba susirašinėjimas išskirtinai darbiniais klausimais. Visa kita - pirmas žingsnis link artimesnės pažinties. Ypatingai, jeigu žinutes jis kruopščiai slepia ar net trina.


5. „Aš nenorėjau tavęs skaudinti“

Labai tikėtina, kad šią minutę jis sako tiesą. Neištikimieji dažnai būna egocentriški ir viską daro tik vardan savo poreikių. Tad jis iš tiesų nenorėjo tavęs skaudinti, tiesiog tą minutę apie tave apskritai negalvojo.


6. „Aš nenoriu tavęs prarasti“

Šie žodžiai kiekvienai suspaustų širdį. Tik įdomu, kiek laiko jis būtų tęsęs savo žaidimus, jeigu nebūtum pačiupusi jo už rankos? Šis pasiteisinimas galėtų suveikti vieninteliu atveju - jeigu jis iš tiesų padarė klaidą ir pats atėjo atvirai apie tai pasikalbėti.


7. „Jinai man nieko nereiškia“

Jeigu su ta mergina jis susitikinėjo nuolatos, greičiausiai tai tėra kvailas bandymas pasiteisinti, tačiau jeigu nuotykis buvo vienkartinis - visai tikėtina, kad tai tiesa. Tačiau iš esmės tai nieko nekeičia.


8. „Nesupratau, ką dariau“

Dažniausiai šis pasiteisinimas naudojamas po gero vakarėlio. Ar esi tikra, kad sekantį kartą jis bus „supratingesnis“?


9. „Tai buvo tik vieną kartą“

Įdomu, ar nors vienas neištikimasis yra pasakęs kitą skaičių: „Brangioji, bet tai buvo tik 3 kartus!“ Mažai tikėtina, kad tai yra tiesa. Greičiausiai tų kartų buvo daugybė, bet kol kas tik vieną kartą pavyko jį pagauti.


10. „Tu niekada nenori sekso su manimi“

Judviejų intymaus gyvenimo problemos neturi tapti jo neištikimybės pasiteisinimu. Neleisk jam priversti tavęs pasijausti kalta dėl to, ką jis padarė. Jeigu problemas jis sprendžia ieškodamas malonumų svetimoje lovoje, tai toli jūsų santykiai tikrai nenueis. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis