Santykių ekspertas: 4 pirmojo pasimatymo klausimai, kurie padės jį geriau pažinti

Santykių guru Matthew Hussey per pirmąjį pasimatymą siūlo vaikinui užduoti šiuos klausimus - jie padės geriau suprasti, vertas jis tavo dėmesio ar ne.

„Ar tarp tavo mėgstamų filmų yra toks, kurį tau būtų gėda viešai pavadinti mėgstamu?“ 


Per pirmąjį pasimatymą vyras linkęs malti liežuviu apie viską, kas rodytų, koks jis kietas. O šis klausimas padės pasukti pokalbį kur kas asmeniškesne kryptimi. Jei jis tau atskleis, kad, pavyzdžiui, dievina „Gražią moterį“ arba „Tegyvuoja meilė“, sužinosi apie jį įdomių detalių. 


„Kuo užsiimtum, jei turėtum daugiau laiko?“


Apstu žmonių, kurie dirba ne itin mėgstamus darbus, tačiau kone kiekvienas puoselėja hobį ar svajonę, kurią mielai įgyvendintų, jei tik turėtų laiko. Šis klausimas padės ne tik pažinti žmogų, bet ir paveiks smegenų dalį, atsakingą už laimę. Kitaip tariant, šitaip subtiliai pakelsi jam nuotaiką. 


„Ar yra as nors, kas tau visiškai nesiseka?“


Štai ji - galimybė vaikinui pripasakoti tau visokių smagių istorijų apie tai, kaip jis nesėkmingai mėgino išmokti valdyti jėgos aitvarą ar bliauti per karaokę. Jei pasirodys, kad jis tobulas, viskas jam sekasi, vertėtų susimąstyti - gebėjimas ramiai reaguoti į savo silpnybes ir iš jų pasijuokti yra sveikas ir sveikintinas dalykas. Jei vyras to nesugeba, bus problemų. 


„Kaip tau patinka leisti atostogas?“


Gal jam patinka keliauti su kuprine po Europą, gal medituoti Luvre, gal gulėti Turkijoje, kur viskas įskaičiuota. Bet kuriuo atveju jo atsakymas padės įvertinti, ar tinkate vienas kitam. Juk panašūs požiūriai suartina!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis