3 dalykai, už kuriuos turiu atsiprašyti buvusios savo vyro žmonos

Jei kitą moterį jis išdavė su tavimi, greičiausiai ir tave kažkada išduos su kita.

Neketinu sakyti, kad sugrioviau šeimą. Esu tikra, kad lygiai tas pats būtų nutikę ir be manęs. Žmonės dažnai tokiais atvejais kaltina meilužes, bet ar tikrai kaltos būtent jos? Istorijos apie vyrus nuviliojančias moteris yra ne kas kita, kaip bandymas save paguosti. Kur kas lengviau suversti kaltę jai, nei garsiai pripažinti, kad savo vyrui nesi pirmoje vietoje. Greičiausiai, niekada ir nebuvai. Ir aš nebūsiu, nes tokių vyrų gyvenime pirmoje vietoje visada yra jie patys.


Mudu susipažinome per bendrus draugus. Galėčiau sakyti, kad tai buvo tik flirtas, su laiku peraugęs į kažką rimtesnio, tačiau ir vėl meluočiau – nuo pirmos akimirkos žinojau, kur mudu tai nuves. Ir žinojau, kad jo gyvenime yra kita moteris, kurios vietą aš bandau užimti. Jeigu gyvenime man būtų duota proga pakeisti vieną savo sprendimą, pakeisčiau būtent šį. Tai buvo neteisinga ir egoistiška.


Man gėda, kad tą kartą kai tu pirmą kartą pamatei mane su juo, žiūrėjau į tave iškelta galva. Įsivaizdavau esanti geresnė, vertesnė jo meilės. Tarsi nugalėjusi tave, nors ta kova buvo tik įsivaizduojama.


Turiu atsiprašyti tavęs ir už tai, kad leidau jam tave žeminti kitų žmonių akyse. Apie mūsų santykius žinojo visi judviejų draugai. Kartu su juo eidavau į vakarėlius, važiuodavau į keliones. Aš juk girdėjau, ką kalba aplinkiniai. Girdėjau, kaip vadina tave „vargšele“.


Man labai gaila, kad tikėjau tuo, ką jis man pasakojo apie tave. Jis mokėjo priversti mane pasijusti ypatinga tavo sąskaita, išaukštindamas mane prieš tave. Buvau kvaila pasiduodama tokioms manipuliacijoms.


Jis tiek kartų kartojo, kokia tu bloga, kad pati tuo įtikėjau tavęs net nepažinodama. Tačiau juk iš tiesų viskas buvo visai ne taip. Tavo šaltumas, apie kurį jis kalbėdavo su tokia panieka – o ko buvo galima tikėtis iš moters, kuri niekuomet nesulaukia savo vyro dėmesio? Tavo tariamas bukumas – tik vėliau supratau, kad taip jis vadindavo tavo stiprybę ir mokėjimą pastovėti už savo nuomonę.


Buvo labai daug dalykų, į kuriuos aš žiūrėjau jo akimis ir būtent už tai labiausiai ir noriu tavęs atsiprašyti. Už tai, kad leidau jam šitaip elgtis su tavimi.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis