Kiekvieni pasibaigę santykiai - tai gyvenimo pamoka, kurią privalai išmokti

Kiekvienas tavo gyvenime esantis žmogus ateina ne šiaip sau.

Net jei po skyrybų atrodo, kad žemė slysta iš po kojų ir tu niekada nebebūsi laiminga, visuomet prisimink - tai laikina. Skausmas po truputį atlėgs, o šalia tavęs atsiras kitas žmogus ir tu turi būti tam pasiruošusi.


Jeigu praėjusiuose santykiuose neišmokai savų pamokų, neįsisavinai to, kas tau buvo duota ir nepasidarei reikiamų išvadų, ir kituose santykiuose anksčiau ar vėliau pasikartos viskas, kas vyko iki šiol. Turi prisiminti, kad kiekvienas tavo gyvenime atsirandantis žmogaus ateina ne šiaip sau. Tie žmonės - tai tavo pamokos, kurias privalai išmokti tam, kad galėtum eiti į priekį.


Todėl net jeigu jautiesi visiškai sugniuždyta, privalai susiimti ir ramiai pažvelgti į viską iš šalies. Nustok savęs gailėti, nustok galvoti apie tai, ką galėjai pakeisti. Viskas įvyko būtent taip, kaip turėjo įvykti ir vieną dieną tu suprasi, kad ši patirtis tavo gyvenime buvo ne šiaip sau.


Nenustebk, jei tavo gyvenime pasirodys vyras, labai panašus į buvusį partnerį. Tai tarsi tau atsiųstas išbandymas, kuris puikiai parodo, kokias pamokas praėjusiuose santykiuose tu išmokai. Yra moterų, kurios niekada neišlipa iš to užburto rato - kad ir koks vyras į jų gyvenimą ateitų, problemos vis tos pačios. Likimas? Tikrai ne. Tiesiog neišmoktos pamokos. Ir visa tai kartosis tol, kol vieną dieną pagaliau sustosi ir pradėsi analizuoti save. Tik tuomet pagaliau žengsi žingsnį į kitokį gyvenimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis