7 ženklai, kad tavo asmeniniame gyvenime atėjo metas permainoms

Kartais santykiuose ateina metas sustoti ir pagalvoti apie save – ką tau šie santykiai duoda ir kiek tu pati nori į juos investuoti.

Galėtume bandyti įtikinti pačios save, kad kiekvieni santykiai gali baigtis „ilgai ir laimingai“, tačiau tai netiesa, nes santykiai – tai dviejų žmonių darbas ir ne viskas priklauso tik nuo tavęs. Jei pastaruoju metu vis dažniau pagalvoji apie buvimą atskirai, tikriausiai artėji link lemiamo taško, kuomet teks pagaliau sustoti ir, pažvelgus realybei į akis, atsakyti į esminį klausimą – ar tai iš tiesų tai, ko tu nori?


7 požymiai, kad santykiai artėja link pabaigos


1. Iš šalies žvelgiant viskas lyg ir gerai, bet buvimas kartu tau nebeteikia jokio džiaugsmo. Jautiesi nelaiminga, net jeigu tam nėra jokios priežasties. Atrodo, esate kartu, bet tuo pačiu atskirai – kiekvienas gyvenate savo gyvenimą.


2. Būna, pati širdis tau kužda, kad tai ne tas žmogus. Net jeigu jis geras, malonus ir dėl tavęs darantis viską – toks, kuriam ir norėdama nieko neprikiši – tai dar nereiškia, kad jis skirtas būtent tau. Vidinis balsas nemeluoja, todėl įsiklausyk ir pabandyk suprasti, ko iš tiesų tu nori.


3. Ilgą laiką būdami su tuo pačiu žmogumi labai akivaizdžiai pastebime jo neigiamus bruožus, tačiau pamirštame, kiek daug gerų savybių jis turi. Užsirašyk viską ant lapuko ir palygink – jei paaiškės, kad tave erzinančių savybių sąrašas kur kas ilgesnis, galbūt jums iš tiesų metas sukti savais keliais.


4. Iš šalies vaizdas visuomet matosi kitaip, todėl neignoruok savo draugų ar artimųjų patarimų. Jų nuomonė apie tavo santykius gali būti krisleliu racionalumo, padėsiančiu suprasti ar eini teisinga linkme.


5. Kartais santykiai tėra dviejų žmonių kuriama iliuzija. Būti vienam šalia kito nėra tas pats, kas būti vienam su kitu. Pagalvok, kuris apibūdinimas labiau tiktų tavo santykiams.


6. Kol racionalus protas delsia, tavo pasąmonė jau iš anksto žino, kuriuo keliu tu planuoji pasukti. Todėl mintyse vis dažniau pasirodantys vaizdiniai apie galimas skyrybas ir gyvenimą atskirai yra ne kas kita, o tavo pasąmonės bandymas tave paruošti artėjančioms permainos. Paanalizuok tokias savo mintis – galvodama apie buvimą atskirai jauti skausmą ar palengvėjimą?


7. Sakoma, priešingybės traukia. Tačiau net ir priešingybes turi sieti kažkas bendro – vertybės, gyvenimo prioritetai. Santykiai beveik neįmanomi, kuomet išsiskiria pamatiniai dalykai gyvenime. Pagalvok, ar šiame lygmenyje judu kas nors sieja.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis