5 tipų žmonos, su kuriomis vyrams gyventi sunkiausia

Psichologai išskiria kelis moterų tipus, su kuriais vyrams sunkiausia išlaikyti ilgalaikius santykius.

„Nesutapo charakteriai“ - mandagiai bando išsisukti besiskirianti pora, o mintyse ir vienam, ir kitam tikriausiai sukasi ilgiausias sąrašas antrosios pusės savybių, kurios per ilgą laiką gerokai patampė nervus. 


Jis - paprasčiausias tinginys. O gal mamytės sūnelis, niekaip nesugebantis suaugti. Dar blogiau - atbularankis, kuris net lemputės namuose neįsuks! Galėtume išvardinti ne vieną vyrų tipą, su kuriais moterims gyventi tikrai nėra labai lengva. Tačiau šį kartą ne apie vyrus, o apie žmonas - kartais labai erzinančias! 


Teisinguolė - toks tipas moterų, su kuriomis anksčiau ar vėliau pasidaro tiesiog nuobodu. Įprastai teisinguolės gyvenime viskas vyksta pagal standartinį planą, be jokių nukrypimų į šonus. Baigti mokslus, tuomet porą metų padraugauti, susituokti ir pagimdyti vaikus. Apie tuos dalykus visas gyvenimo planas ir sukasi. Iš esmės teisinguolė yra labai gera žmona, bet... Jokio polėkio ir jokios aistros gyventi. 


Savarankiškoji - ta, kuri turi savo nuomonę ir be vyro tikrai neprapuls. Jos pasitikėjimas savimi labai traukia, tačiau gyventi kartu - na, tai tikrai ne kiekvieno vyro jėgoms. Visų pirma dėl to, kad ši moteris įprastai kelia gana aukštus reikalavimus. Ko jau ko, o taikstymosi su vyro kaprizais ji tikrai nepripažįsta. Antra - šalia tokios moters reikia būti labai vyrišku, nes iš esmės ji viską sugeba padaryti pati. Labai lengva pasijusti menkaverčiu. 


Priekabioji - ta, kuri visuomet ras dėl ko paburbėti, o jei akivaizdžios priežasties nebus, tai pasistengs pritempti situaciją. Taip, taip. Čia to tipo moterys, kurios mėgsta klausti „Ar gerai atrodau?“, bet niekada nebūna patenkintos atsakymu - vyras arba meluoja, arba pernelyg atsainiai reaguoja.


Skandalistė - moteris, nemėgstanti laikyti emocijų savyje. Įprastai greitai įsiplieskia, praūžia kaip audra ir išsikrovusi virsta visai kitu žmogumi. Pliusas - neapsimetinėja ir nekaupia nuoskaudų. Minusas - įsiūčio metu gali išgirsti tai, ko negirdėjęs. 


Užimtoji - amžinai dirbanti, viską veikianti ir nieko nespėjanti. Gyventi su šia moterimi nėra lengva, nes santykiai įprastai visuomet užleidžia vietą kitiems dalykams. Ši moteris moka mylėti ir rūpintis antrąja puse, tačiau pernelyg dažnai neteisingai sudėlioja prioritetus. Juk visuomet atrodo, kad pabūti su antrąja puse dar spėsi - jei ne šiandien, tai rytoj. O rytdiena taip niekada ir neateina.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis