Meilės horoskopas 2019 metams: šių Zodiako ženklų laukia rimtos permainos santykių srityje

(1)

2019 metai - Kiaulės metai, tad neturėtum labai nustebti, kad tavo kelyje pasitaikys įvairių kiaulysčių. Laimei, 2019 meilės horoskopas didelių nuopolių santykių srityje nežada. Netgi priešingai - keliems Zodiako ženklams ateinantys metai padovanos malonių permainų!

JAUTIS. 2019 metais šiam sentimentaliam užsispyrėliui žvaigždės uždegs žalią šviesą – kur jau kur, o santykiuose jam tikrai šypsosis sėkmė! Didelė tikimybė sutikti savo antrąją pusę ir netgi oficialiai įteisinti santykius. Jeigu tau ilgai nesisekė padėti tašką sudėtinguose santykiuose, dabar bus tinkamas laikas tai padaryti ir atversti naują gyvenimo lapą. Neslėpk savo jausmų, leisk sau šiek tiek surizikuoti, pasikliauk savo intuicija. Ji tavęs neapgaus!

LIŪTAS. Jeigu ankstesniais metais meilės fronte nelabai sekėsi, tai 2019 metai kompensuos viską su kaupu. Horoskopas žada, kad į tavo gyvenimą turėtų įžengti žmogus, apversiantis viską aukštyn kojomis gerąja prasme. Būtent jis gali tau padėti atverti kelius į finansinę sėkmę, kūrybinę savirealizaciją ir ilgai lauktus pokyčius. Labai reali santuokos tikimybė (tinkamiausio kandidato dairytis reikėtų tarp Mergelės, Šaulio ir Ožiaragio ženklų). Patarimas tavo Zodiako ženklui - paleisti vadeles iš rankų ir mažiau laikytis įsikibus savo įsitikinimų. Būtent tai labiausiai ir trukdo tavo asmeninei laimei!

ŽUVYS. Stipri šio ženklo intuicija nepaves. Meilės horoskopas 2019 Žuvims žada neįtikėtiną sėkmę. Pats likimas nukreips tave tinkama linkme ir padės suprasti, kur turi judėti. Išsisėmusius santykius pakeis nauji, kur kas sėkmingesni. Iki šiol buvusią vienatvę užpildys jau primiršti, tačiau greit įsiliepsnosiantys jausmai. Labai tikėtina, kad šie metai kardinaliai pakeis visą tavo gyvenimą. Nebijok keistis ir rizikuoti - tau tai išeis tik į gerą. Išskirtinį dėmesį skirk Oro ir Vandens ženklams, o atokiau laikykis nuo neramių Ugnies ženklų atstovų.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis