5 dalykai, kurių vyrai NIEKADA neturėtų daryti po sekso

Suvalgyti sumuštinį, įsijungti televizorių ir snūstelėti gerą valandėlę, gal net dvi - skamba kaip tobulas planas po karšto sekso seanso? NE.

Seksualinio gyvenimo ir santykių ekspertai atkreipia dėmesį į dažniausiai daromas vyrų klaidas, kurios gali akimirksniu ištrinti net ir pačius maloniausius iki tol buvusius potyrius.


Tik neužmik iš karto po sekso


„Vyrai užmiega tik todėl, kad moterys staiga nevirsta pica“ - juokauja Dave`as Zinczenko, parašęs moterims skirtą knygą apie vyrus, meilę ir seksą (Men, Love and Sex: The Complete User Guide For Women). Iš tiesų noras pamiegoti – gana natūralus poreikis po sekso. Visų pirma, didelė tikimybė, kad vyras jau ir taip lovoje. Antra priežastis – orgazmo metu užplūdęs hormonų fontanas, kuris veikia kaip labai stiprūs migdomieji. Būk stiprus ir atsilaikyk. Bent jau 15 minučių!


Telefoną padėk į šoną, kad nekiltų pagunda


„Jei iš karto po sekso vyras įsijungia televizorių ar pradeda naršyti telefone, moteris pasijaučia nesvarbi ir atstumta, - sako sekso ir santykių terapeutė Deborah Fox. - Seksas – tai labai stiprus fizinis ir emocinis tarpusavio ryšys. Jeigu po lytinio akto tu tą ryšį iškart nutrauki, moteris pasijaučia nesaugi“.


Būk džentelmenas, pasiūlyk „sausą vietelę“


Po sekso ant patalynės gali likti visokiausių žymių ir miegoti ant šių šlapių dėmelių – ne pats didžiausias malonumas. Ką turi daryti vyras? Pasiūlyti savo damai atsigulti toje lovos pusėje, kuri sausa ir švari! „Jei tu taip pat nenori miegoti toje vietoje, kurioje liko sekso pėdsakai, tiesiog pasisiūlyk pakeisti patalynę ar pasitiesti kažką ant viršaus“ - pataria seksualinio gyvenimo ekspertė Kristen Lilla ir atkreipia dėmesį, kad net ir toks mažmožis labai daug ką pasako apie vyrą ir jo požiūrį į moterį.


Nepulk prausti savo nuodėmių


Jei klausimas kyla tarp išvis nesiprausti ar pulti praustis – laimi pastarasis variantas. Tačiau per daug skubėti nereikėtų, nes atrodo visa tai... hmmm... kažkaip įtartinai. „Tu juk nenori, kad jai atrodytų, tarsi norėtum nusiplauti viską, kas ką tik buvo, - klausia sekso terapeutė Constance DelGiudice. - Pagulėk kurį laiką. Leisk jai aiškiai suprasti, kaip tau gera su ja būti“.


Leisk jai jausti tave šalia


Seksas daugumai moterų yra fizinio ir emocinio kontakto derinys. Todėl natūralu, kad po lytinių santykių norisi ne tik švelnių žodžių, bet ir jausmus įrodančių prisilietimų. „Išlaikyti ta ryšį labai svarbu, - pataria Deborah Fox. - Jeigu tau nesinori glaustytis, tuomet bent jau pasistenk pasakyti jai kažką švelnaus ir malonaus. Priešingai nei vyrams, moterims viskas nesibaigia ties patirtu orgazmu. Turi to nepamiršti“.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis