LIŪTO ŽENKLAS: santykiai ir suderinamumas su kitais ženklais

Sužinok šiek tiek daugiau apie Liūto ženklo moteris.

Ji - KARALIENĖ! Iš principo viskas tuo ir pasakyta. Stipri, valdinga, pasitikinti savimi ir svarbiausia - žinanti, ko nori. Gyventi šalia tokios ypatingos moters ne visuomet paprasta, juk tenka atitikti pačius aukščiausius standartus. Tačiau atsispirti jos prigimtiniam žavesiui pernelyg sunku. 


LIŪTO ŽENKLO MOTERIS: SUDERINAMUMAS SU KITAIS ŽENKLAIS


vyras – Avinas

Jus vienija tiek daug bendrų dalykų, kad jie net pradeda trukdyti. Pagrindiniu klausimu gali tapti “Tai kas namie šeimininkas?”. Vyras nori spręsti viską – ir už save, ir už tave. Tik tu jam to neleisi. Štai ir konfliktas.


vyras – Jautis

Jums sunku iš pat pradžių. Lyg ir nė vienas nesistengiate supykdyti kito, tačiau taip išeina savaime. Tave iš pusiausvyros išveda jo nedelikatumas, lėtumas. Ir prie nuolatinių vėlavimų sunku įprasti. Tačiau ilgainiui gali prisitaikyti prie jo ritmo, o jis dėl tavęs išmoks manierų.


vyras – Dvyniai

Puikus draugas, kurį taip lengva įsimylėti. Tačiau netrukus tau pasirodys, kad jo jausmai užgeso. Labai dažnai tai būna tik iliuzija – tiesiog jis sukuria nepastovaus žmogaus įspūdį. Tačiau drauge ištversite daugiau kaip metus, vadinasi, jis tave labai brangina.


vyras – Vėžys

Kartais jį taip sunku suprasti. Kai labiausiai trokšti jo meilumo, jam rūpi tik buities rūpesčiai. Bet pakanka tau imtis ko nors svarbaus, ir jį staiga užplūsta romantiški jausmai. O dar tas nuolatinis polinkis įsižeisti... Jėgų išeikvoji daugybę, tad spręsk, ar verta.


vyras – Liūtas

Oi, kaip nepatogu dviem monarchams viename soste! Galop tau būtinos freilinos ir pažai, tu nori, kad jis visus šiuos vaidmenis atliktų tuo pat metu. Tačiau, deja, ir jam reikia pavaldinių...


vyras – Mergelė

Viena geriausių sąjungų! Viena vertus, jis su džiaugsmu ir malonumu imsis visų ūkio darbų (butą tvarkyti, maisto pirkti – jokių problemų). Kita vertus, tas susižavėjęs žvilgsnis, kurį jis įbeda į tave, – tikras balzamas tavo savimeilei. Už tai galima atleisti viską – net nuobodžias (kartais labai nuobodžias) jo kalbas.


vyras – Svarstyklės

Su juo gali pasikalbėti ir apie aukštąjį meną, ir apie naujausias mados kryptis. Drauge jis nepuls kritikuoti tavo drąsių eksperimentų spalvomis bei modeliais. Gaila, šis vyras kliaunasi tik blaiviu protu, o tau reikia kuo įvairesnių emocijų.


vyras – Skorpionas

Iš šalies pažiūrėjus galima pamanyti, kad tarp jūsų vyksta pats tikriausias karas. Jo sarkastiškos replikos varo tave iš proto. Bet juk ir tau žodžio kišenėje ieškoti nereikia! Tik visa tai netrukdo justi neapsakomai stipraus potraukio ir deginamos aistros. Gal susitaikymas ne už kalnų?


vyras – Šaulys

Nuostabus meilužis, tačiau dėl vyro vaidmens jam teks paprakaituoti. Meilės proveržiai ir siurprizų fontanai – visa tai džiugina, jei susitinkate vieną du kartus per savaitę. Tačiau nuolat su juo gyventi – lyg kiauras paras ryto saldainius. Tau tikrai taip patinka saldumynai?


vyras – Ožiaragis

Jūsų santykiai klostosi nuostabiai greitai. Atrodytų, nei tu, nei jis anksčiau niekur neskubėjote, o čia staiga – toks veržlumas. Įdomiausia tai, kad kuo ilgiau drauge būsite, tuo stipresnis bus judviejų ryšis.


vyras – Vandenis

Visada įdomus, visada žvelgia į pasaulį netikėtu žvilgsniu. Tiesa, kad su juo gyventum, reikės labai daug kantrybės, o tai nėra tavo stiprioji savybė... Tačiau Vandeniui esi pasirengusi atleisti daug ką.


vyras – Žuvys

Tave reikia užkariauti, o jis tik žiūri įsimylėjusiomis akytėmis ir paslaptingai šypsosi. Galop sukelia tiek painiavos, kad pradedi svajoti apie ramybę kur nors tolėliau nuo jo. Bet jis vėl žiūri, vėl šypsosi, o tu vėl tirpsti...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis