Kai vyras renkasi moterį visam gyvenimui - 5 dalykai, į kuriuos jis atkreipia dėmesį

(4)

Visą gyvenimą praleisti kartu galima tik su ypatingu žmogumi

Susitikinėti jis gali su skirtingomis, bet vesti - toli gražu ne kiekvieną. Vestuvės vyrams – tai rimtas įsipareigojimas, pažadas būti šalia ir rūpintis, prisiimti atsakomybę už tave ir už būsimą šeimą. Tai rimtas žingsnis ir žengiamas jis tik dėl ypatingos moters.


Ypatinga moteris ta, kuri moka suprasti


Protinga moteris visuomet pirmiausia išklauso ir tik tuomet priima sprendimus. Priešingas variantas dažniausiai virsta nereikalingu nervų tampymu ir kvailų skandalų priežastimi. Net jeigu kartais jis daro klaidas... Protinga moteris nebando perauklėti vyro, ji nepastebimai nukreipia jį teisinga linkme.


Ypatinga moteris ta, kuria galima pasitikėti


Protingi vyrai veda tik savęs vertas moteris, lygiavertes partneres visame kame. Tokių santykių pagrindas visuomet yra pasitikėjimas antrąją puse, žinojimas, kad šalia tavęs – žmogus, kuris visuomet palaikys ir patars, kuris išklausys ir padės rasti sprendimą net sudėtingiausiose situacijose.


Ypatinga moteris ta, šalia kuriuos saugu ir ramu


Saugumo jausmas eina drauge su pasitikėjimu. Tai jausmas, kuomet po darbo tu nori grįžti į namus. Ne dėl to, kad jie gražiai įrengti ar nauji. Dėl to, kad juose esanti moteris sukuria tą ypatingą tikrąją namų atmosferą, kuri visuomet asocijuojasi su ramybe, saugumu ir atsipalaidavimu.


Ypatinga moteris ta, kuri moka įkvėpti


Mes pernelyg dažnai nuvertiname vyrų savivertės reikšmę. Jiems, kaip ir mums pačioms, labai svarbu girdėti komplimentus ir padrąsinimus, svarbu jaustis svarbiais ir reikalingais. Kartais paprasčiausi žodžiai „tu toks šaunuolis“ gali padaryti stebuklus.


Ypatinga moteris ta, šalia kurios vyras nori kurti geresnę ateitį


Sakoma, už kiekvieno sėkmingo vyro stovi protinga moteris. Tai ne šiaip tušti žodžiai – psichologai tikina, kad būtent moteris vyro gyvenime sukuria tam tikrą emocinį foną, nukreipiantį jį viena ar kita linkme. Būtent moteris, pasitelkdama prieš tai buvusius punktus, nevalingai suteikia vyrui impulsą stengtis judėti į priekį ir siekti vis daugiau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis